Biała Lilia sprzątanie grobów Warszawa
Działkowa 113 lok.15,
05-808 Parzniew
502443522

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Biała Lilia jest firmą zajmującą się profesjonalną opieką nad grobami. Jej oferta skierowana jest do osób, które z powodu swojego stanu zdrowia, wieku lub dużej odległości nie są w stanie samodzielnie zająć się nagrobkami bliskich, a jednocześnie chciałyby, żeby były one zadbane i czyste.

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się sprzątanie nagrobków - usuwanie wypalonych zniczy czy zwiędłych kwiatów, mycie płyt specjalistycznymi, dobranymi do materiału ich wykonania środkami czy porządkowanie grobów po pogrzebie. W sezonie zimowym firma może też zająć się odśnieżaniem nagrobków i grabieniem liści w jego otoczeniu. Po każdej wykonanej czynności pracownicy Białej Lilii przesyłają w wybrany przez zleceniodawcę sposób (mailowo lub pocztą tradycyjną) zdjęcia sprzed i po wykonaniu usługi. Dzięki temu klient ma stałą kontrolę nad stanem miejsca spoczynku bliskiej osoby.

Firma działa na terenie całej Polski, w tym także obsługuje cmentarze w Warszawie - sprzątanie grobów w Warszawie. Rozumie potrzeby mieszkańców stolicy, których szybkie tempo życia i brak czasu często uniemożliwiają zajęcie się kwestiami dbania o nagrobki bliskich. Swoje usługi oferuje więc zarówno w formie jednorazowej, jak i w atrakcyjnych cenowo pakietach obejmujących opiekę na rocznice, na święta, a także obsługę całoroczną. Obejmują one sprzątanie grobów, mycie ich oraz zapalanie przy każdej wizycie znicza.
Jednocześnie Biała Lilia zajmuje się również realizacją zamówień specjalnych - zgodnie z potrzebami klienta jest w stanie dostarczyć na grób bliskiej mu osoby wieniec, nadzorować wymianę pomnika czy uiścić opłatę do zarządcy cmentarza. W ten sposób usługi firmy są kompleksowe i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj opinie o firmie
Biała Lilia sprzątanie grobów Warszawa

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jakie zadania realizuje marketing farmaceutyczny?
Komunikacja ze środowiskiem medycznym - skorzystaj z oferty NeoVinci
Zalety i możliwości linii do produkcji ciastek
Pierwsza lekcja jazdy konnej
Komunikacja wewnętrzna dla firm - Intranet
Jakie krzesła sprawdzą się w jadalni