Bon Forum zarządzanie nieruchomościami Rzeszów
Jazowa 28A,
35-326 Rzeszów
608383224

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Biuro Obsługi Nieruchomości "Forum" od 2009 roku funkcjonuje w branży nieruchomości, zajmując się kompleksową obsługą budynków. W jej ramach świadczy usługi związanie z zarządzaniem nieruchomościami Rzeszów, utrzymywaniem obiektów w czystości oraz sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.

Przez ponad dziesięć lat swojej działalności współpracowało z wieloma klientami, co umożliwiło mu nabycie doświadczenia i wiedzy koniecznych do świadczenia usług spełniających wszystkie standardy. Jest ono też otwarte na potrzeby swoich zleceniodawców - do każdego projektu podchodzi indywidualnie, starając się dobrać jak najkorzystniejszy plan zarządzania. Mając świadomość dużej konkurencji na rynku, sprawnie wykonuje wszystkie zlecenia i oferuje atrakcyjne ceny.
W ramach zarządzania i administracją nieruchomościami BON "Forum" stara się jak najbardziej odciążyć właściciela obiektu z obowiązków. Oferuje więc wsparcie w negocjacjach z firmami zewnętrznymi, koordynowanie remontów kapitalnych i reprezentowanie klienta przez najemcami i instytucjami państwowymi. Nawiązuje też współprace z Wspólnotami Mieszkaniowymi, koordynując proces ich tworzenia poprzez nadanie numerów NIP i REGON, pomoc w otwarciu rachunku bankowego czy opracowywanie planów gospodarczych.
Prócz zarządzania obiektami, biuro oferuje też usługi z zakresu utrzymania ich w czystości. Obsługuje zarówno budynki zamieszkania zbiorowego, jak i galerie handlowe czy biura. Wykonuje działania takie jak kompleksowe sprzątanie pomieszczeń, uzupełnianie w nich środków higienicznych oraz porządkowanie terenów przyległych do budynków, w tym koszenie trawników lub odśnieżanie wjazdów. Korzysta ze sprzętu pochodzącego od cenionych, pewnych producentów, co znacznie podnosi wydajność podejmowanych działań i ma pozytywny wpływ na ich efekty.

Poznaj opinie o firmie
Bon Forum zarządzanie nieruchomościami Rzeszów

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna