Coloseum Catering Jarosław
Kruhel Pełkiński 72,
37-500 Jarosław
609054054

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Catering Hotel Coloseum to firma cateringowa organizująca różnego rodzaju przyjęcia dla klientów indywidualnych i biznesowych. Siedziba firmy mieści się w Jarosławiu. Firma ta opiera swoją ofertę na menu kuchni europejskiej i polskiej.

Dodatkowo w ramach organizowanych przyjęć tematycznych, spełnia nawet najbardziej wyszukane życzenia, dotyczące skomponowania menu w nawiązaniu do różnych kuchni z całego świata. Dla klientów indywidualnych firma przygotowuje takie przyjęcia jak wesela, chrzciny, komunie. W ramach oferty dla klientów biznesowych organizowane są imprezy firmowe, integracyjne, bankiety, szkolenia, konferencje, a także catering na biznes lunch.
Oprócz dostarczenia cateringu firma ta dba też o stronę artystyczną organizując: oświetlenie, nagłośnienie oprawę muzyczną, dekoracje, pracę fotografa, oraz występy specjalne. Wesela, które organizuje ta firma charakteryzują się zachwycającym smakiem potraw i profesjonalna obsługą.
Catering Hotel Jarosław współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi fachowcami i doświadczonymi dostawcami, dzięki czemu przygotowywane potrawy maja nie tylko doskonały smak, ale też wysoką jakość. Firma organizuje przyjęcia o niepowtarzalnym klimacie, dzięki kreatywnym pomysłom i indywidualnemu podejściu do klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Organizując wesela Catering Coloseum dopełnia wszelkich detali od początku do końca, zajmując się wszystkim tak aby Para Młoda, mogła spokojnie przygotowywać się do ślubu.

Poznaj opinie o firmie
Coloseum Catering Jarosław

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Masywne meble kolonialne, jak zaaranżować je we wnętrzu?
Udane grillowanie w Siedlisku Janczar
Maszyny cukiernicze, które wyniosą cukiernię na wyższy poziom
Jakie zadania realizuje marketing farmaceutyczny?
Komunikacja ze środowiskiem medycznym - skorzystaj z oferty NeoVinci
Zalety i możliwości linii do produkcji ciastek