Dobry Dietetyk Rzeszów
Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów
510187033

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Dobry dietetyk to poradnia Dietetyczna w Rzeszowie funkcjonująca już od kilku lat. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji z mgr Elżbietą Noculak, która jest specjalistką ds. żywienia. Na wizytę można umówić się także w Dębicy i Jarosławiu. Poradnia przyjmuje dorosłych oraz dzieci. Z usług skorzystało już sukcesywnie wielu pacjentów, a ich historie można przeczytać na stronie internetowej.

Brak właściwego odżywiania może być przyczyną problemów nie tylko w kontekście wyglądu. Wiążą się z tym często również problemy zdrowotne. Niedobory witamin i minerałów, problemy trawienne, bóle brzucha oraz inne choroby dietozależne stanowią powód, dla którego pacjent powinien pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych. W tym przypadku niezbędna może okazać się pomoc dietetyka, który nie tylko ułoży właściwy jadłospis, ale również udzieli wsparcia w dążeniu do celu.

Poradnia Dobry Dietetyk świadczy swoje usługi dla pacjentów z różnymi problemami. Specjalizuje się przede wszystkim w terapii nadwagi i niedowagi. Oferuje również pomoc w podjęciu prawidłowego leczenia w wielu chorobach oraz nietolerancjach i alergiach pokarmowych, wymagających prowadzenia ścisłej diety na określonych zasadach. Osobom aktywnym sportowo udziela wsparcia w opracowaniu diety, która wzmocni organizm czy pomoże zbudować tkankę mięśniową. Poradnia oferuje również specjalnie skomponowane diety dla kobiet w ciąży, które pragną zadbać o prawidłowy przebieg w ciąży i rozwój swojego dziecka jeszcze zanim przyjdzie na świat. Dla dzieci dietetyk przygotowuje starannie dobrane jadłospisy, które pozwalają małym pacjentom polubić zdrowe odżywianie.

Poradnia należy do ogólnopolskiej sieci Dobry Dietetyk, która posiada ogromną liczbę placówek w Polsce. Jakość usług jest świadczona na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają dwukrotnie przyznane przychodni wyróżnienia i liczne certyfikaty. Pacjenci mogą łatwo rejestrować się na wizyty na stronie internetowej, za pomocą kalendarza, w którym można wybrać dogodny termin.

Poznaj opinie o firmie
Dobry Dietetyk Rzeszów

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Najnowsze Opinie