Doppler Instytut Warszawski Instytut Naczyniowy
Josepha Conrada 24,
01-922 Warszawa
796388555
5/5 na 6 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Malformacje naczyniowe są wrodzonymi zaburzeniami naczyń wszystkich typów, tj. tętniczych, żylnych, limfatycznych, włosowatych oraz mieszanych. Malforacje najczęściej występują u dzieci, zarówno u dziewczynek, jak i chłopców. Czym są malformacje żył? To nienowotworowe zmiany guzopodobne, które nie znikają samoistnie, a więc bez odpowiedniego leczenia mogą towarzyszyć człowiekowi nawet całe życie — są obecne w chwili narodzin i rosną wraz z pacjentem. Zaburzenie, jakim jest malformacja może objąć różne lokalizacje, np. mózg, twarz czy dowolny obszar na naszej skórze.

Jak wygląda malformacja? Jest to ostro odgraniczona zmiana o czerwonym zabarwieniu, która ciemnieje wraz z wiekiem. Wykrycie tego typu zmian zazwyczaj odbywa się z wykorzystaniem USG Doppler — jest to nieinwazyjne badanie ultrasonograficzne, podczas którego można sprawdzić stan żył i zastawek. Odpowiednim narzędziem diagnostycznym jest również rezonans magnetyczny, dzięki któremu można dokładnie prześledzić przebieg i zasięg danej zmiany naczyniowej, szczególnie jeżeli lekarz planuje lecenie malformacji.


Leczenie malformacji naczyń włosowatych polega na zastosowaniu laseroterapii przezskórnej, dzięki której można pokonać zmianę naczyniową całkowicie lub częściowo. W przypadku malformacji tętniczo-żylnej konieczne jest postępowanie interdyscyplinarne, dlatego w zespole Doppler Instytut pracują tacy specjaliści, jak chirurdzy naczyniowi, radiolodzy inwazyjni, kardiolodzy, ginekolodzy, interniści, endokrynolodzy oraz chirurdzy plastycy — z takim składem Warszawski Instytut Naczyniowy zlokalizowany przy ul. Josepha Conrada jest w stanie pomóc każdemu pacjentowi. W przypadku malformacji żylnej wykorzystywana jest skleroterapia oraz ablacja laserowa — na podobnej zasadzie usuwane są malformacje limfatyczne. Placówka flebologiczna w Warszawie przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość swobodnego umówienia się na wizytę.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Doppler Instytut Warszawski Instytut Naczyniowy

Autor: Artur
*.*.*.
data: 2020-11-10 13:35:21
Ocena:

Skleroterapia w moim przypadku była strzałem w dziesiątkę. Polecam!!!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Luiza
*.*.*.
data: 2020-11-05 07:44:41
Ocena:

Bardzo dobrzy specjaliści tutaj pracują. Wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zadowolone z efektów leczenia w tej placówce.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Zofia
*.*.*.
data: 2020-09-27 13:36:16
Ocena:

Jestem bardzo zadowolona z jakości leczenia w Doppler Instytut. Nie spodziewałam się, że moje leczenie przebiegać będzie tak szybko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Stanisława
*.*.*.
data: 2020-07-27 15:40:54
Ocena:

Bardzo fachowe porady i leczenie prowadzone przez flebologa w tej klinice.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sabina
*.*.*.
data: 2020-06-27 23:38:06
Ocena:

Jako pacjentka jestem bardzo zadowolona z metody leczenia zaproponowanej przez lekarza w Doppler Instytut. Z czystym sumieniem polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Michał
*.*.*.
data: 2020-04-07 16:39:59
Ocena:

Jedyna tak kompetentna i profesjonalna klinika flebologii w Warszawie i okolicy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jakie zadania realizuje marketing farmaceutyczny?
Komunikacja ze środowiskiem medycznym - skorzystaj z oferty NeoVinci
Zalety i możliwości linii do produkcji ciastek
Pierwsza lekcja jazdy konnej
Komunikacja wewnętrzna dla firm - Intranet
Jakie krzesła sprawdzą się w jadalni