Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie Rzeszów
Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów
178561256

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie jest miejscem, w którym można zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Gabinet mieści się w Rzeszowie i założony został przez rodzinę lekarzy stomatologów. Specjaliści chętnie rozszerzają swoją wiedzę i umiejętności na zagranicznych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych ekspertów z branży. Dzięki temu zwiększają swoje kompetencje mogąc proponować pacjentom jeszcze wyższą skuteczność leczenia.

Kołodziejczykowie stawiają na profesjonalną diagnostykę i skuteczne leczenie. Jest to możliwe nie tylko dzięki szerokiej wiedzy i dużemu doświadczeniu jakie udało zdobyć się przez lata praktyki. To również zasługa specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu jaki znajduje się w wyposażeniu gabinetu.
Placówka dysponuje profesjonalnymi aparatami do RTG zębów, mikroskopem do leczenia endodontycznego oraz urządzeniami do wykonywania wypełnień z biozgodnych kompozytów.
Gabinet oferuje leczenie w ramach stomatologii zachowawczej, której celem jest ochrona zębów przed próchnicą i jej skutkami. Wykonywane jest także leczenie kanałowe, pozwalające na odratowanie zębów, które jeszcze do niedawna wymagały usunięcia.
Usługi obejmują również ortodoncję, z której mogą skorzystać pacjenci z wadami zgryzu. Dostępność wysokiej jakości aparatów stałych sprawia, że na leczenie mogą zdecydować się osoby w każdym wieku. Wykonywane są również wysokiej jakości wypełniania protetyczne we współpracy z najlepszymi laboratoriami. Uzupełnieniem oferty jest wybielanie zębów, które może obejmować zarówno całe łuki, jak też pojedyncze zęby.
Lekarze zapewniają nie tylko wysoką jakość realizowanych usług, ale także indywidualne podejście do pacjenta. Dokładają oni wszelkich starań, aby wizyta była dla pacjentów maksymalnie komfortowa a stres związany z wizytą u dentysty został zredukowany do minimum. Na stronie gabinetu, w zakładce "nasze przypadki" można obejrzeć efekty przeprowadzonych zabiegów. Jest to najlepszy dowód profesjonalizmu i skuteczności z jaką działają specjaliści.

Poznaj opinie o firmie
Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie Rzeszów

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Okna chroniące przed hałasem
Najnowsze Opinie