HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych
Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa
172261116
5/5 na 5 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

HASBORG jest producentem wysokiej jakości maszyn piekarniczych i cukierniczych. W swojej ofercie posiada między innymi sprzęt do produkcji ciastek, oblewania czekoladą czy także całe profesjonalne linie produkcyjne. Wszystkie te urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania oraz użytych w ich produkcji materiałów, niezawodnością i zastosowanymi w nich nowoczesnymi rozwiązaniami. Priorytetem firmy jest świadczenie swoim klientom usług na najwyższym poziomie - w tym celu służy pełnym wsparciem technicznym i technologicznym oraz chętnie dzieli się swoimi nabywanymi przez lata pracy doświadczeniem i wiedzą.

Drugim ważnym dla niej punktem jest funkcjonowanie w zgodzie z naturą. Dlatego też wyposaża swoje urządzenia w nowoczesne silniki i przekładnie, które usprawniają proces produkcyjny, minimalizują jego koszty, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Celem, do którego dąży firma HASBORG jest stanie się liderem wśród producentów maszyn do branży cukierniczej. By go osiągnąć, stale się rozwija, wdrażając innowacyjne rozwiązania i podnosząc standardy obsługi klientów. Jej oferty dostosowane są do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, a przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach. Sprawia to, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem w Polsce, jak i poza jej granicami. Wyposaża nie tylko duże zakłady produkcyjne, ale też niewielkie cukiernie i piekarnie.

W asortymencie firmy można znaleźć maszyny przeznaczone do formowania i wypieku różnego rodzaju ciastek, oblewania ich czekoladą, a także projekty linii przemysłowych. Wśród oferowanych urządzeń znajduje się między innymi ROYAL ROLS - maszyna klasy PREMIUM, która służy wytwarzaniu kruchych ciastek i pierników wyciskanych z walca. Dzięki wymiennym walcom umożliwia produkcję kształtów i wzorów zgodnie z potrzebami jej użytkownika. Zastosowane w niej podzespoły są do siebie dopasowane tak, by pracowały płynnie i niezawodnie. Inne urządzenie, na które warto zwrócić uwagę to MAXDROP, przy którego pomocy można wytworzyć różnego rodzaju ciastka jednokolorowe. Dostępny jest także w mniejszej wersji Baby - maxdrop 400, skierowanej do właścicieli mniejszych cukierni i piekarni, którzy chcą uzupełnić swoją ofertę własnymi wyrobami - wyposażenie cukierni.
Wśród produktów HASBORG znajdują się też maszyny przystosowane do pracy z czekoladą takie jak oblewarka LUXOR czy kociołek do roztapiania oraz te przeznaczone do dekorowania wyrobów cukierniczych posypkami typu mak lub kokos. Urządzenia te mogą być używane niezależnie, a także łączone ze sobą w linie produkcyjne. Dobrze ze sobą współpracują i podnoszą tym samym wydajność produkcji. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają przyjazny interfejs umożliwiający wprowadzanie własnych receptur i ich zapisywanie w systemie. Ponadto podłączone są do serwisu HASBORG - pozwala to na zdalną, szybką reakcję i diagnostykę potencjalnych usterek, bez konieczności przyjazdu serwisanta na miejsce. Wymienione cechy sprawiają, że maszyny HASBORG zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj opinie o firmie
HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych

Autor: Mania
*.*.*.
data: 2020-09-28 14:04:44
Ocena:

Moja cukiernia jest nowoczesna oraz funkcjonalna dzięki Hasborg. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Daria
*.*.*.
data: 2020-06-30 12:51:55
Ocena:

Najbardziej z moich maszyn podoba mi się oblewarka Luxor ponieważ bardzo lubię czekoladę.Polecam firmę Hasborg

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Maria
*.*.*.
data: 2020-03-09 13:13:13
Ocena:

Wysoka jakość.Profesjonalna obsługa,szybka dostawa.Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sławek
*.*.*.
data: 2020-02-28 09:56:05
Ocena:

Firma oferuje bardzo dużo ciekawych maszyn w atrakcyjnych cenach.Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Żaneta
*.*.*.
data: 2020-01-16 14:55:00
Ocena:

Wysokiej jakości maszyny z funkcją WiFi. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jak zorganizować przyjęcie pierwszokomunijne?
Czekolada i owoce liofilizowane — połączenie idealne
Czym się różni piec cukierniczy od pieca piekarniczego?
Wybieramy najlepszą drukarkę na home office
Sprzątamy hotel — jakie maszyny będą niezbędne?
O czym pamiętać przed nadchodzącymi Świętami?