HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych
Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa
172261116

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

HASBORG jest producentem wysokiej jakości maszyn piekarniczych i cukierniczych. W swojej ofercie posiada między innymi sprzęt do produkcji ciastek, oblewania czekoladą czy także całe profesjonalne linie produkcyjne. Wszystkie te urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania oraz użytych w ich produkcji materiałów, niezawodnością i zastosowanymi w nich nowoczesnymi rozwiązaniami. Priorytetem firmy jest świadczenie swoim klientom usług na najwyższym poziomie - w tym celu służy pełnym wsparciem technicznym i technologicznym oraz chętnie dzieli się swoimi nabywanymi przez lata pracy doświadczeniem i wiedzą.

Drugim ważnym dla niej punktem jest funkcjonowanie w zgodzie z naturą. Dlatego też wyposaża swoje urządzenia w nowoczesne silniki i przekładnie, które usprawniają proces produkcyjny, minimalizują jego koszty, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Celem, do którego dąży firma HASBORG jest stanie się liderem wśród producentów maszyn do branży cukierniczej. By go osiągnąć, stale się rozwija, wdrażając innowacyjne rozwiązania i podnosząc standardy obsługi klientów. Jej oferty dostosowane są do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, a przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach. Sprawia to, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem w Polsce, jak i poza jej granicami. Wyposaża nie tylko duże zakłady produkcyjne, ale też niewielkie cukiernie i piekarnie.

W asortymencie firmy można znaleźć maszyny przeznaczone do formowania i wypieku różnego rodzaju ciastek, oblewania ich czekoladą, a także projekty linii przemysłowych. Wśród oferowanych urządzeń znajduje się między innymi ROYAL ROLS - maszyna klasy PREMIUM, która służy wytwarzaniu kruchych ciastek i pierników wyciskanych z walca. Dzięki wymiennym walcom umożliwia produkcję kształtów i wzorów zgodnie z potrzebami jej użytkownika. Zastosowane w niej podzespoły są do siebie dopasowane tak, by pracowały płynnie i niezawodnie. Inne urządzenie, na które warto zwrócić uwagę to MAXDROP, przy którego pomocy można wytworzyć różnego rodzaju ciastka jednokolorowe. Dostępny jest także w mniejszej wersji Baby - maxdrop 400, skierowanej do właścicieli mniejszych cukierni i piekarni, którzy chcą uzupełnić swoją ofertę własnymi wyrobami - wyposażenie cukierni.
Wśród produktów HASBORG znajdują się też maszyny przystosowane do pracy z czekoladą takie jak oblewarka LUXOR czy kociołek do roztapiania oraz te przeznaczone do dekorowania wyrobów cukierniczych posypkami typu mak lub kokos. Urządzenia te mogą być używane niezależnie, a także łączone ze sobą w linie produkcyjne. Dobrze ze sobą współpracują i podnoszą tym samym wydajność produkcji. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają przyjazny interfejs umożliwiający wprowadzanie własnych receptur i ich zapisywanie w systemie. Ponadto podłączone są do serwisu HASBORG - pozwala to na zdalną, szybką reakcję i diagnostykę potencjalnych usterek, bez konieczności przyjazdu serwisanta na miejsce. Wymienione cechy sprawiają, że maszyny HASBORG zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj opinie o firmie
HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna