IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa
730896990

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Imeso to firma zajmująca się sprzedażą sprzętu oraz produktów przeznaczonych dla medycyny estetycznej. Prowadzi sklep internetowy, gdzie oferuje swój asortyment lekarzom i profesjonalistom. Firma nie tylko dostarcza urządzenia i produkty, ale również zapewnia pełne wsparcie, szkolenia, a także prowadzi serwis medyczny.

Imeso działa na rynku już od wielu lat i może obecnie pochwalić się pozycją lidera w dystrybucji nowoczesnych rozwiązań dla medycyny i dermatologii estetycznej - sprzęt dermatologiczny .
Produkty, które oferuje Imeso to preparaty o wysokiej jakości posiadające odpowiednie certyfikaty medyczne. Firma posiada również w swojej ofercie urządzenia, które stanowią obecnie wyposażenie wielu gabinetów i klinik. Asortyment skierowany jest do wąskiego grona odbiorców związanych z medycyną.
Firma jest między innymi głównym partnerem w Polsce niemieckiej marki Zimmer AestheticDevision. Imeso prowadzi również autoryzowany serwis tej marki. Wysokiej klasy urządzenia i preparaty Imeso są dokładnie przebadane klinicznie. Zostały wielokrotnie docenione przez profesjonalistów. Przykładem są m.in. wypełniacze ZFill, które otrzymały wyróżnienie najlepszych wypełniaczy w roku 2013, przyznane przez niemieckich Dermatologów Estetycznych. Najwyższa jakość, skuteczność oraz bezpieczeństwo produktów Imeso doceniane jest również przez samych pacjentów.
W serwisie imeso.pl można śledzić również aktualności oraz nowości na rynku medycyny estetycznej. Portal jest skierowany zarówno do osób zawodowo zajmujących się wykonywaniem zabiegów, jak również do osób, które interesują się tą tematyką. Publikowane są również rozmaite ciekawostki i materiały video, niedostępne w innych serwisach. Zainteresowane osoby mogą również natrafić wywiady przeprowadzane z lekarzami z Polski i zagranicy,, którzy udzielają wyczerpujących informacji w temacie działania poszczególnych produktów oraz przebiegu procedur zabiegowych.

Poznaj opinie o firmie
IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Najnowsze Opinie