Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa Dr PARDA
Gruszek i Jabłuszek 7,
05-502 Warszawa
517535878

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda oferuje zabiegi na twarz ciało, dłonie oraz włosy. Umożliwia również poprawę wyglądu okolic intymnych w ramach ginekologii estetycznej. To miejsce, które powstało z myślą zarówno o osobach pragnących zyskać młodszy wygląd, jak też dla tych, co pragną poprawić różne mankamenty urody. Placówka zlokalizowana jest koło Piaseczna, 25 km od Warszawy. Można do niej dojechać także transportem publicznym.

Oferta zabiegów jest bardzo różnorodna i zawiera zarówno metody dobrze znane i często wybierane przez pacjentów, jak również te innowacyjne. W Klinice można wykonać zabiegi kwasem hialuronowym - modelowanie ust Warszawa, botoksem, laserem, czy falami radiowymi.
Wśród najnowszych dostępnych metod znajdują się również protokoły autorskie, które pozwalają łączyć zabiegi dopasowując je do potrzeb pacjenta. Przykładem jest lipofilling po mediolańsku, czyli przeszczep tkanki tłuszczowej pod oczy w celu zlikwidowania efektu podkrążonych powiek. Zabieg taki jest intensyfikowany raz w miesiącu poprzez mezoterapię lub podanie skoncentrowanych czynników wzrostu CGF. Innym rozwiązaniem jest terapia pn. "łabędzia szyja", która łączy podczas jednego zabiegu aż 4 procedury. Pozwala ona skutecznie zregenerować i odmłodzić skórę szyi.
Klinika została założona przez dr Barbarę Pardę-Głomską - absolwentkę Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i członkinię Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Ukończyła ona również Akademię Medyczną w Gdańsku ze specjalizacją psychiatrii. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala świadczyć kompleksową opiekę nad pacjentami, w atmosferze komfortu i zrozumienia ich potrzeb. Pod okiem dr Barbary Pardy-Głomskiej pracuje zespół lekarzy, pielęgniarek i innych specjalistów.
Klinika prowadzi również szkolenia z medycyny estetycznej, które pozwalają innym specjalistom nabyć wiedzy i umiejętności wykonywania poszczególnych zabiegów. Szkolenia mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo na terenie Kliniki.

Poznaj opinie o firmie
Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa Dr PARDA

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Najnowsze Opinie