M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.
Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów
178522085
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawna Rzeszów Sp. k. to nowocześnie zarządzana, profesjonalna kancelaria, która oferuje szeroki zakres usług prawniczych. Zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ulicy Mochnackiego 25/3 i można się do niej zwrócić w przypadku spraw z zakresu prawa nieruchomości, rodzinnego, ubezpieczeń czy windykacji wierzytelności.

Kancelaria wykonuje czynności takie jak reprezentowanie swoich klientów przed sądami w sprawach o rozwód, podział majątku lub alimenty, doradztwo w przypadkach odmowy wypłaty ubezpieczenia czy przygotowywanie wezwań do zapłaty. Ponadto zajmuje się sprawami z obszaru prawa inwestycyjnego i budowlanego, prawa pracy oraz prawa spółek.
W związku z dużym zapotrzebowaniem, ostatnio rozszerzyła swoją działalność także o wsparcie klientów w sprawach związanych z kredytami w obcej walucie, w tym we frankach szwajcarskich. Kancelaria zrzesza doświadczonych adwokatów i prawników, którzy bazując na swojej wiedzy nabytej w czasie realizacji wielu różnorodnych projektów, są w stanie świadczyć profesjonalne usługi i podejmują się nawet skomplikowanych spraw.
Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, z nastawieniem na jego potrzeby i oczekiwania, co pozwala na zaproponowanie mu najbardziej optymalnego, satysfakcjonującego rozwiązania. Wysoka jakość oferowanych usług zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Kancelaria stale poszerza swój zespół, oferując potencjalnym wspólnikom atrakcyjne warunki rozwoju osobistego, a także prowadzi stały nabór w zakresie praktyk studenckich. Współpracuje również ze specjalistami z branży podatkowej i budowlanej. Choć jej siedziba znajduje się w Rzeszowie, swoje usługi kieruje do klientów z całej Polski, a także tych przebywających poza jej granicami. Oferuje też bezpłatne konsultacje telefoniczne. Serdecznie zaprasza do kontaktu z sekretariatem w celu ustalenia terminu spotkania.

Poznaj opinie o firmie
M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.

Autor: Jarosław
*.*.*.
data: 2020-07-08 08:21:16
Ocena:

Profesjonalne, dokładnie i na najwyższym poziomie - pomoc prawna dla wymagających klientów. Kancelaria świadczymy pomoc prawną na najwyższym poziomie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Julita
*.*.*.
data: 2020-04-23 11:30:22
Ocena:

Kiedy borykasz się z problemami natury prawnej, zamiast podejmować kluczowe decyzje samodzielnie powinieneś na wstępie zapoznać się z fachową poradą prawną. Tutaj polecam skorzystanie z usługi Kancelarii M. Wojciechowska.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Marta
*.*.*.
data: 2019-06-23 18:22:13
Ocena:

Prawnicy z kancelarii zawsze udzielą profesjonalnych rad. Szczerze polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jak zorganizować przyjęcie pierwszokomunijne?
Czekolada i owoce liofilizowane — połączenie idealne
Czym się różni piec cukierniczy od pieca piekarniczego?
Wybieramy najlepszą drukarkę na home office
Sprzątamy hotel — jakie maszyny będą niezbędne?
O czym pamiętać przed nadchodzącymi Świętami?