Master Pack opakowania uniwersalne składane
Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów
172299293

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Master Pack jest firmą zajmującą się od lat produkcją opakowań z tekstury falistej. W swojej ofercie ma zarówno klasyczne kartony klapowe, które świetnie sprawdzają się w czasie przeprowadzek i do przechowywania różnych gabarytowo przedmiotów, jak i uniwersalne opakowania składane bez konieczności stosowania taśmy lub zszywek.

Wszystkie produkty są trwałe, lekkie i wysokiej jakości, a ich składanie jest łatwe i intuicyjne. Sprawdzają się w przestrzeniach biurowych, mieszkaniach, a także w sprzedaży wysyłkowej.
Ich innymi zaletami są estetyczny wygląd i możliwość kilkukrotnego ich wykorzystania. Master Pack wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego też prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy, w którym gwarantuje dostępność swoich produktów, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę. Jej opakowania natomiast występują w wielu rozmiarach, co ułatwia wybranie modelu najlepiej spełniającego indywidualne potrzeby zamawiającego.
Jak wspomniano, w ofercie Master Pack dostępne są tradycyjne kartony klapowe i praktyczne opakowania składane. Prócz tego, asortyment sklepu uwzględnia też opakowania z uchwytem, ułatwiające przenoszenie przedmiotów i pudełka archiwizacyjne.
Istotną część oferowanych produktów stanowią równie ozdobne i wysyłkowe opakowania na alkohole. Te pierwsze przeznaczone są do pakowania prezentów i mogą w sobie zawrzeć do sześciu butelek wina, natomiast opakowania wysyłkowe pomieszczą nawet dwanaście egzemplarzy i zabezpieczą je przed uszkodzeniami. Osoby, którym zależy na personalizacji wykorzystywanych przez nie kartonów, mogą skorzystać też z usługi wykonywania nadruków w postaci napisów informacyjnych, logo czy emblematów. W ten sposób mogą one pomóc w promowaniu prowadzonej działalności.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Master Pack opakowania uniwersalne składane

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Najnowsze Opinie