Meble ADA
Polna 14,
37-300 Leżajsk
797586502

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Meble Ada to firma specjalizująca się w sprzedaży mebli, bazująca przede wszystkim na sprzedaży w stacjonarnych sklepach meblowych. Są one umiejscowione w Przeworsku, Leżajsku i Tarnobrzegu, co ułatwia dojazd do nich nie tylko mieszkańcom Podkarpacia, ale też potencjalnym klientom z sąsiadujących województw. Firma funkcjonuje na rynku od lat dziewięćdziesiątych i przez ten czas zdążyła zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do przemyślanego wybierania swojego asortymentu oraz utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta. Jego zadowolenie i satysfakcja stanowią jej priorytet, dlatego stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników, co pozwala im na profesjonalne doradztwo i sprawne realizowanie zamówień.

W celu udostępnienia swoich produktów klientom z terenu całej Polski, Meble Ada założyły także sklep internetowy. Jego przejrzysty układ i staranny podział mebli na kategorie usprawnia proces wyszukiwania konkretnego produktu oraz jego zakup. Proponowane przez sklep meble są zróżnicowane pod względem stylu, funkcjonalności i ceny, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie model odpowiedni dla siebie zarówno pod względem estetycznym, jak i cenowym.

Oferta Mebli Ada składa się w dużej mierze z mebli pochodzących od czołowych polskich producentów. Sprawia to, że są one wykonane z wysokiej jakości surowców i cechują się dużą starannością wykonania. Dzięki temu są trwałe, dobrze się prezentują i stanowią inwestycję na przyszłość. Przy ich pomocy można zaaranżować każdą przestrzeń mieszkalną.
Wśród proponowanych produktów znaleźć można między innymi szeroki wybór pojemnych szaf, które różnią się od siebie wizualnie, ale wszystkie są funkcjonalne i znacznie ułatwią organizację oraz przechowywanie odzieży i obuwia.
Inną kategorią charakteryzującą się wielością propozycji są biurka. Świetnie sprawdzą się one w domowych gabinetach, biurach czy pokojach młodzieżowych.
Ponadto Meble Ada oferują także systemy mebli modułowych, przy których pomocy można swobodnie zaaranżować przestrzeń kuchenną ( meble kuchenne ), niezależnie od jej metrażu oraz zestawy wypoczynkowe - praktyczne, komfortowe rozwiązanie do salonów i pokojów dziennych.

W stale powiększającym się asortymencie Mebli Ada rozwiązania dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasycznych rozwiązań, jak i osoby ceniące sobie nowoczesne formy lub styl skandynawski. Wszystkie meble wyróżniają się solidnością wykonania i stanowią połączenie funkcjonalności z estetyką. Często występują w wielu wariantach kolorystycznych, co umożliwia ich dodatkową personalizację i łatwe wpasowanie w docelowe wnętrze. Można łączyć je w spójne, harmonijne zestawy, jak i zdecydować się na pojedyncze egzemplarze, które nierzadko będą stanowić ciekawy, przyciągający wzrok akcent w pomieszczeniu. Zakupy w Meble Ada to gwarancja szybkiej realizacji zamówienia i otrzymania dobrej jakości produktu w atrakcyjnej cenie.

Poznaj opinie o firmie
Meble ADA

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Okna chroniące przed hałasem
Najnowsze Opinie