Meble RESMAR
Nienadówka 164,
36-052 Nienadówka
512293552

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Meble Resmar od 17 lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości mebli, przeznaczonych do każdego typu pomieszczeń. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno modułowe meble kuchenne, jak i funkcjonalne zestawy łazienkowe, komplety wypoczynkowe do salonu czy też biurka.

Przy ich pomocy można praktycznie i estetycznie zaaranżować domową przestrzeń, bez obawy, że będzie ona niespójna. Jednocześnie sklep wychodzi naprzeciw także osobom, które chcą same spersonalizować swoje wnętrza i dobrać każdy z jej elementów osobno - w jego asortymencie znajdą one szeroki wybór pojedynczych komód, narożników czy krzeseł, utrzymanych w różnych stylistykach i o różnej funkcjonalności.
Firma prowadzi sprzedaż stacjonarną w swoich trzech salonach firmowych, zlokalizowanych w Nisku, Mielcu i Sandomierzu. Każdy, kto je odwiedzi może liczyć na fachową poradę ze strony pracowników, którzy pomogą w wyborze najbardziej korzystnego, dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych klienta, rozwiązania.
W salonach stacjonarnych można ponadto przyjrzeć się interesującym produktom oraz zobaczyć je w przykładowych aranżacjach, co również okaże się pomocne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

By udostępnić swoje produkty klientom nie tylko z Podkarpacia, ale i całej Polski, Meble Resmar zdecydowało się na uruchomienie sklepu internetowego Mebleresmar.pl.
Wyróżnia się on nowoczesnym, czytelnym projektem i przyjaznym użytkownikowi interfejsem. Klarowny podział mebli na kategorie umożliwia szybkie dotarcie do interesującej go grupy produktów i łatwe ich porównanie między sobą. Sklep jest w stanie dowieźć meble pod wskazany przez klienta adres, a także daje mu możliwość samodzielnego, bezpłatnego odbioru zamówienia w jednym z salonów firmowych. Oferuje ponadto bezpieczne, jasne warunki zakupów oraz opcję rozłożenia płatności na wygodne, korzystne raty.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Meble RESMAR

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna