NeoVinci - komunikacja z farmaceutami
Puławska 14,
02-512 Warszawa
792850530

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

NeoVinci kieruje swoje produkty i usługi do osób związanych z branżą farmaceutyczną i medyczną. Przedsiębiorstwo od wielu lat wspiera specjalistów poprzez tworzenie innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych praz platform szkoleniowych czy badań. Każdy z projektów angażuje wielu najlepszych fachowców oraz autorytety z rozmaitych dziedzin medycyny.

NeoVinci stawia na wysoką jakość oferowanych przez siebie produktów i usług. Firma dokładnie bada potrzeby swoich klientów, by następnie zaoferować im efektywne i skuteczne narzędzia do komunikacji - komunikacja z farmaceutami. Przedsiębiorstwo proponuje także mobilne i stacjonarne platformy edukacyjne dla pracowników medycznych i przedstawicieli branży farmaceutycznej. To przede wszystkim wykłady, panele dyskusyjne, sympozja i kongresy. Do dyspozycji zainteresowanych jest także możliwość skorzystania ze szkoleń czy wykładów online. To doskonały sposób na pozyskanie wiedzy w ciekawy i merytoryczny sposób. Wszystkie treści dostępne poprzez kanały internetowe przygotowywane są we współpracy z uznanymi na całym świecie specjalistami. tego typu rozwiązania są bardzo popularne zwłaszcza wśród farmaceutów, pielęgniarek, lekarzy i położnych.

Neo Vinci proponuje także usługi powiązane z organizacją i realizacją badań obserwacyjnych, klinicznych, edukacyjnych oraz epidemiologicznych. To jedna z najważniejszych gałęzi medycyny, pozwalająca na opracowanie odpowiednich metod diagnostycznych czy leków. System obsługiwany jest przez doświadczonego managera, a po jego wdrożeniu klient oraz jego zespół uzyskują odpowiednie przeszkolenie.

Z myślą o tych najbardziej zapracowanych oraz studentach przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych stworzono nowoczesną aplikację mobilną. Moduł ma formę quizu i zawiera dziesiątki tysięcy pytań z kilkunastu specjalizacji. To świetnej rozwiązanie dla tych, którzy chcą na bieżąco aktualizować wiedzę w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja działa na systemach Android oraz iOS.

Poznaj opinie o firmie
NeoVinci - komunikacja z farmaceutami

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna