Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
5/5 na 4 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Onkomedica to Centrum Terapii Nowotworów zlokalizowane w Warszawie na ul. Arkuszowej 73, gdzie dostępny jest przestronny i darmowy parking dla pacjentów kliniki. Wspomniana placówka zajmuje się głównie diagnostyką, profilaktyką oraz terapią onkologiczną osób zmagających się z nowotworem lub osób, które dopiero będą poddawane szeregowi badań diagnostycznych. Centrum onkologii Warszawa oferuje usługi znakomitych specjalistów wszystkich dziedzin, które są związane z terapią oraz diagnostyką chorób onkologicznych. Kadra Onkomedica pracuje w największych ośrodkach onkologicznych województwa mazowieckiego — można umówić się na wizytę do lekarza onkologa, chirurga, hematologa, radiologa, dermatologa, urologa, dietetyka oraz ginekologa.

Choroby nowotworowe występują niezwykle często w codziennym świecie i mogą rozwinąć się niemal w każdej części ciała. Do najczęstszych nowotworów należą rak piersi oraz rak prostaty. Nowotwory znane są z niekontrolowanego wzrostu i bez braku diagnozy i wprowadzenia odpowiedniego leczenia może dojść do powstania przerzutów na inne narządy. Terapia onkologiczna zależna jest przede wszystkim od lokalizacji nowotworu, jego stopnia zaawansowania, a także podtypu histopatologicznego choroby — dzięki wspomnianym informacjom możliwe jest szybkie i trafne postawienie diagnozy oraz wprowadzenie odpowiedniego leczenia.

Centrum onkologii Warszawa to miejsce, w którym specjaliści nie tylko dbają o zdrowie pacjenta, ale również o jego komfort psychiczny, dlatego do każdego pacjenta podchodzą empatycznie i w pełni indywidualnie. W Onkomedica pacjent może liczyć na odpowiednią profilaktykę, diagnostykę oraz na terapię nowotworów. Podczas wizyty osobie chorej onkologicznie może towarzyszyć osoba towarzysząca, której zadaniem jest nie tylko emocjonalne wsparcie chorego, dla którego taka wizyta może być naznaczona ogromnym stresem, ale również zapamiętanie ważnych informacji oraz podanie odpowiednich danych dotyczących chorego, który w stresie mógł o nich zapomnieć.

Poznaj opinie o firmie
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

Autor: Nawrocka
*.*.*.
data: 2022-04-01 08:37:44
Ocena:

Dr Morawski to doskonały onkolog, bardzo cieszę się że trafiłam właśnie do niego.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Julianna
*.*.*.
data: 2022-03-28 06:35:41
Ocena:

Centrum Onkomedica to placówka którą zdecydowanie warto polecić.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Miku
*.*.*.
data: 2022-03-16 13:37:20
Ocena:

Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: BarbaRa
*.*.*.
data: 2022-01-04 19:36:12
Ocena:

Polecam dr Morawskiego leczę się u niego od lat.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jak zorganizować przyjęcie pierwszokomunijne?
Czekolada i owoce liofilizowane — połączenie idealne
Czym się różni piec cukierniczy od pieca piekarniczego?
Wybieramy najlepszą drukarkę na home office
Sprzątamy hotel — jakie maszyny będą niezbędne?
O czym pamiętać przed nadchodzącymi Świętami?