Ośrodek Terapii COGITO - diagnoza psychologiczna Rzeszów
Warszawska 82,
35-205 Rzeszów
+48570847303

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

W COGITO Ośrodku Terapeutycznym zatrudnieni są jedynie wyszkoleni specjaliści, którzy nieustannie powiększają swoje wiedzę oraz doświadczenie, aby coraz lepiej rozpoznawać i diagnozować psychiczne zaburzenia. Filozofia COGITO Ośrodka Terapeutycznego nie odwołuje się do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego słowa Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc podstawowym założeniem Cogito Ośrodka Terapii jest zamyślenie, które jest niezastąpione do odczytania i pełnej interpretacji drugiej osoby, co umożliwi niesienie jej potrzebnej asysty. Terapia w COGITO Ośrodku Terapeutycznym przebiega w duchu akceptującym każde uczucia. Relacja badany-psychoterapeuta w Cogito Ośrodku Terapii nie tylko ułatwia leczenie, ale również rozwój drugiego człowieka.

COGITO to instytucja, w której każda osoba, bez względu na płeć oraz wiek, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Głównym założeniem COGITO jest zapobieganie psychicznych zaburzeniom zdrowotnym oraz ich diagnoza i skuteczne leczenie. Zakres usług Ośrodka Terapeutycznego Cogito obejmuje dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każda osoba uzyska pomoc dostosowaną do jego indywidualnej sprawy.

Ośrodek Terapeutyczny Cogito został założony w 2009 roku i został utworzony przez Joannę Fularz. Przez pierwsze lata funkcjonowania Cogito zajmowało się w głównej mierze kompleksowym leczeniem dzieci i młodzieży, w szczególności leczeniem dzieci z autyzmem. Późniejsze lata stworzyły możliwość rozbudowy sfery usług Ośrodka COGITO na psychoterapeutyczne usługi dla dorosłych. W pracy z pacjentem kadra Ośrodka COGITO kładzie przede wszystkim nacisk na pełen profesjonalizm oraz zagwarantowanie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która da możliwość prowadzenie procesu leczenia w wielu językach, jak również w formie online i stacjonarnej.

Ośrodek Terapeutyczny Cogito zlokalizowany jest w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 82. COGITO Ośrodek Terapeutyczny jest otwarty dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może umówić się na wizyty dopasowane indywidualnego harmonogramu dnia i codziennych zobowiązań. W celu rozbudowy zakresu funkcjonowania firmy Ośrodek COGITO utworzył stronę internetową Rzeszów, na której dostępne są wszystkie potrzebne informacje związane z świadczonymi usługami, dotyczące terapii i dane kontaktowe, które umożliwią bezpośredni kontakt z ośrodkiem.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Ośrodek Terapii COGITO - diagnoza psychologiczna Rzeszów

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jak zorganizować przyjęcie pierwszokomunijne?
Czekolada i owoce liofilizowane — połączenie idealne
Czym się różni piec cukierniczy od pieca piekarniczego?
Wybieramy najlepszą drukarkę na home office
Sprzątamy hotel — jakie maszyny będą niezbędne?
O czym pamiętać przed nadchodzącymi Świętami?