PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju
KRÓLA KAZIMIERZA 7/2,
35-061 Rzeszów
177863549
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Produkty oferowane przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju skierowane są do mikro, małych i średnich firm zarejestrowanych na terenie województwa podkarpackiego, zwłaszcza tych, które mają utrudniony dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania. Celem tej powstałej w 2017 roku spółki samorządowej jest aktywizacja niewielkich przedsiębiorstw, zwiększenie ich konkurencyjności, a także wzmocnienie ich pozycji nie tylko na rynku rodzimym, ale też zagranicznym.

Jednym z instrumentów finansowych, którymi PFR dysponuje sąpożyczki na cele obrotowe. Oferowane są one zarówno na zakup przez przedsiębiorcę nieruchomości, jak i rozwój działalności lub wdrożenie istotnych dla jej funkcjonowania zmian.
Ta propozycja jest skierowana przede wszystkim do firm posiadających utrudniony dostęp do innych źródeł finansowania i stanowi atrakcyjną alternatywę dla kredytu bankowego, który nie zawsze jest w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw.
Inne narzędzia, którymi dysponuje spółka, to działalność poręczeniowa, która ma na celu ułatwić przedsiębiorcom dostęp do kredytów i pożyczki dla firm Podkarpacie. Natomiast w przypadku ubiegania się firmy o współfinansowanie ze źródeł funduszy europejskich, Podkarpacki Fundusz Rozwoju może udzielić gwarancji lub promesy. Wymienione usługi PFR dostępne są dla wszystkich niewielkich przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie Podkarpacia i mają pozytywny wpływ nie tylko na ich sytuacje, ale też na gospodarkę całego województwa.

Poznaj opinie o firmie
PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

Autor: Kamil
*.*.*.
data: 2021-06-07 13:22:19
Ocena:

Bardzo korzystne warunki, polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Wojciech
*.*.*.
data: 2020-10-23 13:21:13
Ocena:

Warto

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Agnieszka
*.*.*.
data: 2020-09-24 15:23:09
Ocena:

Dzięki PFR moja firma nadal funkcjonuje

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Masywne meble kolonialne, jak zaaranżować je we wnętrzu?
Udane grillowanie w Siedlisku Janczar
Maszyny cukiernicze, które wyniosą cukiernię na wyższy poziom
Jakie zadania realizuje marketing farmaceutyczny?
Komunikacja ze środowiskiem medycznym - skorzystaj z oferty NeoVinci
Zalety i możliwości linii do produkcji ciastek