PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju
HETMAŃSKA 4/3,
35-045 Rzeszów
178567878

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Produkty oferowane przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju skierowane są do mikro, małych i średnich firm zarejestrowanych na terenie województwa podkarpackiego, zwłaszcza tych, które mają utrudniony dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania. Celem tej powstałej w 2017 roku spółki samorządowej jest aktywizacja niewielkich przedsiębiorstw, zwiększenie ich konkurencyjności, a także wzmocnienie ich pozycji nie tylko na rynku rodzimym, ale też zagranicznym.

Jednym z instrumentów finansowych, którymi PFR dysponuje są pożyczki na cele obrotowe. Oferowane są one zarówno na zakup przez przedsiębiorcę nieruchomości, jak i rozwój działalności lub wdrożenie istotnych dla jej funkcjonowania zmian.
Ta propozycja jest skierowana przede wszystkim do firm posiadających utrudniony dostęp do innych źródeł finansowania i stanowi atrakcyjną alternatywę dla kredytu bankowego, który nie zawsze jest w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw.
Inne narzędzia, którymi dysponuje spółka, to działalność faktoringowa oraz poręczeniowa, która ma na celu ułatwić przedsiębiorcom dostęp do kredytów i pożyczek. Natomiast w przypadku ubiegania się firmy o współfinansowanie ze źródeł funduszy europejskich, Podkarpacki Fundusz Rozwoju może udzielić gwarancji lub promesy. Wymienione usługi PFR dostępne są dla wszystkich niewielkich przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie Podkarpacia i mają pozytywny wpływ nie tylko na ich sytuacje, ale też na gospodarkę całego województwa.

Poznaj opinie o firmie
PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Okna chroniące przed hałasem
Najnowsze Opinie