Producent drewna klejonego RICHD.ANDERS
Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga
668118101

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Richd. Anders jest firmą produkcyjno-handlową, która oferuje zarówno własne wyroby, jak i towary handlowe zamówione przez klienta. Specjalizuje się ona w wytwarzaniu półfabrykatów z drewna klejonego warstwowo - w jej asortymencie znaleźć można kantówki okienne i drzwiowe z drewna sosnowego, płyty klejone przeznaczone dla przemysłu stolarskiego czy szeroką gamę listew sosnowych wykorzystywanych w produkcji opasek drzwiowych i elementów meblowych.

Wszystkie proponowane produkty są wykonane z wysokiej jakości surowców pozyskiwanych z pewnych, sprawdzonych źródeł i spełniają najwyższe wymagania, w tym normy europejskie.
Zastosowane w procesie produkcji nowoczesne technologie pozwalają na podniesienie jego efektywności, a przy tym minimalizowanie strat materiału. Dbając o zadowolenie swoich klientów, Richd. Anders dostosowuje swoje usługi do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, umożliwiając im wybranie surowca czy wykonując dodatkowe czynności, takie jak fazowanie i frezowanie elementów.

Poznaj opinie o firmie
Producent drewna klejonego RICHD.ANDERS

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Okna chroniące przed hałasem
Najnowsze Opinie