Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec
177884129

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Ogromnym atutem firmy Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest odpowiednio wykwalifikowana i wyszkolona kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu jakością wyprodukowanych produktów na rzecz kolei, lotnictwa czy innych branż transportu publicznego. Klienci Tworzywa Sztuczne PZL Mielec mają gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów, które są gwarancją maksymalnej satysfakcji.

Producent kompozytów dla lotnictwa od roku 1998 nieustannie i niezwykle dynamicznie wdraża innowacyjne technologie produkcyjne, co skutkuje otrzymywaniem certyfikatów dotyczących systemów zarządzania jakością w procesach produkcji kompozytów. Firma uzyskała certyfikaty kwalifikowanego dostawcy dla wszystkich współpracujących z nią klientów, do których należą m.in. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., Hawker Beechcraft czy Spirit AeroSystems.

Tworzywa Sztuczne PZL to firma, która ma potrzebne urządzenia do wykonania kompozytów oprzyrządowań do nowo uruchamianych wyrobów, a także elementów wykonanych z tworzyw termoplastycznych, duroplastów czy części gumowych. Firma, która swoją siedzibę ma w Mielcu, w swojej bogatej ofercie posiada również usługę malowania natryskowego tworzyw sztucznych. Dzięki różnorodności oferty klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę w atrakcyjnej cenie.

Producent kompozytów dla kolei Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spółka jawna, której placówka zlokalizowana jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Producent kompozytów, który wcześniej funkcjonował pod nazwą Zakład Przetwórstwa Tworzywa Sztucznym PZL Mielec może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych części, które są stosowane przy produkcji lotniczej, kolejowej oraz wyrobów specjalnych, np. części balistycznych czy części przeznaczonych do wykorzystania w transporcie.

Poznaj opinie o firmie
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Masywne meble kolonialne, jak zaaranżować je we wnętrzu?
Udane grillowanie w Siedlisku Janczar
Maszyny cukiernicze, które wyniosą cukiernię na wyższy poziom
Jakie zadania realizuje marketing farmaceutyczny?
Komunikacja ze środowiskiem medycznym - skorzystaj z oferty NeoVinci
Zalety i możliwości linii do produkcji ciastek