Projektowanie wnętrz Oscar - dekoracje
Matejki 12,
35-105 Rzeszów
503148064
5/5 na 1 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Oscar-Dekoracje to profesjonalne biuro, zajmujące się projektowaniem wnętrz. Od 2004 roku prowadzone jest przez Małgorzatę Ziębę, której celem jest projektowanie wnętrz łączących w sobie estetyczny wygląd z wysoką funkcjonalnością, a przy tym będących indywidualnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów.

Biuro zajmuje się aranżowaniem wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, a do każdego projektu podchodzi z takim samym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. By zapewnić jak najwyższą jakość usług, szczegółowo analizuje wymagania swoich klientów, nie tylko pod kątem ich potrzeb, ale też ich możliwości finansowych i aranżowanego metrażu.

W ofercie Oscar-Dekoracje znajduje się standardowe projektowanie wnętrz, polegające na kilkukrotnym spotykaniu się z klientami i wspólnym omawianiu konkretnych kwestii. Biuro jest w stanie sporządzić zarówno projekt koncepcyjny, który nie uwzględnia konkretnych materiałów i elementów wyposażenia, jak i bardziej rozbudowany projekt kompleksowy. Po otrzymaniu akceptacji, następuje opracowywanie szczegółowego planu, który może mieć formę rzutów 2D, wizualizacji 3D lub wirtualnego spaceru. Po ostatecznym zatwierdzeniu koncepcji, biuro sporządza dokumentację techniczną i przekazuje klientowi gotowy projekt.
Oprócz tradycyjnego projektowania, Oscar-Dekoracje oferuje także projektowanie wnętrz online. Usługa ta skierowana jest do wszystkich osób, które z powodu braku czas lub dużej odległości nie są w stanie osobiście spotkać się z projektantem. Dużą część działalności biura obejmuje także profesjonalne dekorowanie wnętrz, przygotowywanie kompozycji kwiatowych oraz doradztwo z zakresu aranżacji wnętrz i wprowadzania w nich zmian bez konieczności przeprowadzania remontu. W ten sposób z usług firmy skorzystać mogą zarówno osoby chcące całkowicie odmienić swoje mieszkanie lub firmę, jak i te dążące jedynie do ich lekkiego odświeżenia.

Poznaj opinie o firmie
Projektowanie wnętrz Oscar - dekoracje

Autor: Adrian
*.*.*.
data: 2020-06-19 13:29:44
Ocena:

Super

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna