Rehavitae USG Ostrowiec
Denkowska 45a,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
791204248

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Rehabilitacja Funkcjonalna i Osteopatia Gabinety Lekarskie to centrum zdrowotne REHAVITAE, które zlokalizowane jest w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówka dostępna jest dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, jednakże jeżeli wymaga tego sytuacja, lekarze są skłonni przyjmować pacjentów aż do ostatniej zarejestrowanej osoby.

Wykwalifikowana kadra pracowników zajmuje się pomocą medyczną z zakresu urologii, ortopedii, terapii manualnej, pulmonologii, a także dietetyki i osteopatii. W centrum REHAVITAE można również zapisać się na badanie obrazowe z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu do badań USG Ostrowiec, które ma zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki badaniu lekarz jest w stanie w szybki sposób zdiagnozować bądź wykluczyć niepokojące zmiany w obrębie poszczególnych narządów. Badanie jest bezbolesne, bezpieczne i co najważniejsze bezinwazyjne, dzięki czemu mogą je wykonywać także kobiety w ciąży. We wspomnianych gabinetach lekarskich dostępne są również usługi o charakterze rehabilitacyjnym. Lekarze specjaliści indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta, stawiają trafne diagnozy oraz wykazują niemal maksymalną skuteczność leczenia.
W przychodni znajduje się dietetyk, który oprócz redukcji masy ciała zajmie się oceną wpływu choroby na stan odżywienia pacjenta. Pulmonolog Ostrowiec zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Oprócz tego dostępni są specjaliści, którzy zajmują się ortopedią regeneracyjną oferujący zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze uszkodzonych tkanek. Fizjoterapeuci specjalizują się z rehabilitacji zakresu Terapii Manualnej, która polega na manualnym badaniu oraz leczeniu schorzeń ruchu. W gabinetach lekarskich dostępni są specjaliści od nowoczesnej diagnostyki i terapii schorzeń układu moczowego, którzy planują specjalistyczne leczenie urologiczne. Ortopeda Ostrowiec w gabinecie lekarskim REHAVITAE przy pomocy kompleksowej diagnostyki może planować leczenie operacyjne uszkodzonych części ciała.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Rehavitae USG Ostrowiec

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna