Siedlisko Janczar - obozy jeździeckie
Pstrągowa 815,
38-121 Pstrągowa
172779404
5/5 na 1 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Pstrągowej 815 - w niedalekiej odległości od Rzeszowa. To miejsce przeznaczone jednakowo do zorganizowania eleganckich uroczystości, ale również spotkań ze znajomymi oraz najbliższą rodziną w dość swobodnej atmosferze. Ośrodek wypoczynkowy otoczony jest lasami oraz łąkami, dzięki czemu to świetne miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć od szybkiego tempa życia w mieście. Siedlisko Janczar jest nie tylko przyjazne dla osób, które chcą spędzić czas na aktywnym wypoczynku, ale również dla tych, którzy szukają odrobiny wytchnienia.

Siedlisko Janczar to idealnie miejsce do spędzenia czasu tylko we dwoje, dzięki romantycznej aranżacji hotelu, a także przepięknemu otoczeniu. Pakiet dla par obejmuje dwudniowy pobyt z noclegiem oraz kolacją przy świecach z lampką wina w dniu przyjazdu. Co więcej, z rana na zakochanych będzie czekało ekskluzywne śniadanie, a przy sprzyjającej pogodzie można udać się przejażdżkę bryczką lub saniami. Nie schodząc z tematu dotyczącego miłości.
Siedlisko Janczar to idealne miejsce na urządzenie kameralnego lub nieco bardziej hucznego wesela - dom weselny Pstrągowa. Do dyspozycji nowożeńców są dwie sale — jedna znajduje się w chacie weselnej, w której króluje stylistyka rustykalna (na 200 osób), a druga w Karczmie, gdzie spokojnie będzie mogło tańczyć do samego rana nawet 300 osób. Obydwa wnętrza urządzone są w dekorze rustykalnym, który nie tylko wprowadza w dobry nastrój, ale również gwarantuje przyjazną atmosferę.

Siedlisko Janczar to także kompleksowa oferta dla szkół — dzieci oraz młodzież wraz z wychowawcami mogą uczestniczyć w Zielonej Szkole w tzw. Małych Bieszczadach. Aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu w przyjaznym otoczeniu jest gwarancją niezapomnianych wspomnień. Oprócz pobytu w hotelu z pełnym wyżywieniem dostępne są atrakcje dodatkowe, np. Questing Śladami Pstrągowskich Kapliczek czy warsztaty pieczenia pierników. Co więcej, Siedlisko Janczar umożliwia zorganizowanie wycieczek wyjazdowych o tematyce przewodniej, np. bunkry Hitlera położone w Strzyżowie oraz Stępinie-Cieszynie.

Poznaj opinie o firmie
Siedlisko Janczar - obozy jeździeckie

Autor: Anna
*.*.*.
data: 2020-06-19 13:30:12
Ocena:

Polecam każdemu

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Fotelik czy podkładka - co kupić gdy dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika?
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna