Szymon Kasperski Wycena Nieruchomości Dynów
Kazimierza Brodzińskiego 4,
35-314 Przemyśl
792103254

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Wycena Nieruchomości to firma, której właścicielem jest Szymon Kasperski. Siedziba główna jest zlokalizowana w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4. Firma świadczy usługi na terenie Przemyśla oraz innych miast znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego, tj. Rzeszów, Łańcut, Bircza, Dubiecko, Dynów, Lesko, Polańczyk oraz Solina — w razie potrzeby usługi są również świadczone na terenie całego kraju.

Wycena nieruchomości Rzeszów specjalizuje się w profesjonalnej wycenie nieruchomości, o której informacje zostały zawarte w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Szymon Kasperski otrzymał uprawienia zawodowe jako Rzeczoznawca Majątkowy od Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Wycena nieruchomości obejmuje wycenę: gruntów, działek, lokali, mieszkań, domów, budynków, hipotek oraz spadków, a nawet budowy. W skład wyceny będzie wchodziła również nieruchomość wolna oraz leśna, a także wycena praw rzeczowych, co oznacza, że wspomniana firma zajmie się stwierdzeniem praw, które są związane z rynkiem nieruchomości oraz praw własnościowych do danego lokalu.

Oferta wycena nieruchomości Dynów skierowana jest zarówno do instytucji, jak i osób fizycznych, które potrzebują profesjonalnego spojrzenia na sprawę przez wykwalifikowaną osobę. Praca z różnorodnymi klientami pozwala firmie na ciągły rozwój oraz poszerzenie wiedzy i doświadczenia. Po zgłoszeniu zlecenia oraz omówieniu sprawy zostanie wydana obiektywna i niezależna opinia na dany temat. Wszystkie powierzone firmie informacje dotyczące wyceny nieruchomości są bezpieczne — nie zostaną nikomu wyjawione.
Wycena wykonywana jest w wyznaczonym terminie na bazie zdobytych wiadomości. Współpraca z prezentowanym rzeczoznawcą majątkowym to oferta konkurencyjnych usług na rynku.
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma, która działa na korzyść klienta, dlatego współpraca wiąże się z satysfakcją z otrzymanych rezultatów. Wycena zależy również od nakładu pracy rzeczoznawcy majątkowego: zdobytych dokumentów, poniesionych kosztów, umówionego terminu oraz warunków wykonania wyceny, a także charakteru, a także wielkości danej nieruchomości.

Poznaj opinie o firmie
Szymon Kasperski Wycena Nieruchomości Dynów

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jak zorganizować przyjęcie pierwszokomunijne?
Czekolada i owoce liofilizowane — połączenie idealne
Czym się różni piec cukierniczy od pieca piekarniczego?
Wybieramy najlepszą drukarkę na home office
Sprzątamy hotel — jakie maszyny będą niezbędne?
O czym pamiętać przed nadchodzącymi Świętami?