Tuning Sklep MaxtonDesign
Podlesie 26,
32-830 Wojnicz
535522963

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Maxton Design to producent nowoczesnych i wysokogatunkowych części samochodowego tuningu optycznego. Początki firmy sięgają 2004 roku, a dziś marka jest jednym z liderów na rynku europejskim. Na sukces Maxton Design składają się produkcja świetnej jakości produktów oraz budowanie rozpoznawalności marki w branży motoryzacyjnej.

Przedsiębiorstwo dysponuje wieloma najnowocześniejszymi maszynami, wśród których znajdują się skaner laserowy 3D, 5-osiowa frezarka CNC czy maszyna do termoformowania. Wsparciem dla urządzeń są odpowiednie technologie, wykorzystywane przez firmę, np. ręczne i automatyczne laminowanie przy pomocy maszyn natryskowych czy też termoformowanie ABS.
Firma zatrudnia najlepszych specjalistów, których zadaniem jest kontrolowanie procesów produkcyjnych tak, by gotowe wyroby spełniały wszystkie normy jakości.
Maxton Design skupia swoją działalność na produkcji estetycznych i solidnych spoilerów, zderzaków, splitterów, dyfuzorów czy dokładek progów - body kit. Marka proponuje także ciekawy wybór akcesoriów tuningowych, np. nakładek na lusterka, brewek, grilli, owiewek czy ramek świateł. Z pomocą wymienionych produktów nie tylko odświeżysz prezencję swojego pojazdu, ale też odczuwalnie polepszysz jego aerodynamikę. Maxton Design proponuje wyposażenie do pojazdów kilkudziesięciu światowych marek. Dlatego też firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Tuning Maxton Design powstaje z najlepszych materiałów. Projektanci najczęściej sięgają po włókno szklane i ABS. To bardzo wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia tworzywa, które mają duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich produkowane są zarówno części tuningu optycznego, jak i inne elementy standardowego wyposażenia pojazdów. Tworzywa posiadają certyfikat TUV, a elementy z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN.

Poznaj opinie o firmie
Tuning Sklep MaxtonDesign

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Piece cukiernicze wysokiej jakości
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Najnowsze Opinie