Uniqmetal handel złomem metali

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Uniqmetal jest profesjonalnym skupem metali rzadkich. Oferta jest skierowana do osób, które mają do oddania surowce takie jak osm, iryd, rod i ruten. Przyjmowanie są one w każdej ilości i pod różnymi postaciami. Można oddać platynę oraz inne wytopy zawierające dodatek poszczególnych metali rzadkich, w formie drutów, tygli, siatek, blaszek i wielu innych.

Metale rzadkie występują na Ziemi w bardzo małych ilościach, jednak znajdują liczne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wszystko dlatego, że charakteryzują się niską reaktywnością i nie są podatne na uszkodzenia oraz działanie negatywnych czynników zewnętrznych. Dodatkowo wiele z nich jest bardzo twardych, dlatego często stosuje się jako dodatek do wytopów, z których wykonuje się różne przedmioty, na przykład narzędzia chirurgiczne. Dzięki temu charakteryzują się one wyższą trwałością i odpornością.
Niektóre metale rzadkie, na przykład rod stosuje się także w jubilerstwie. Rodowana biżuteria uzyskuje piękną, jasnosrebrzystą barwę i połysk, a także posiada lepsze właściwości ochronne.
Metale rzadkie są bardzo cenne, a ze względu na ich niskie występowanie mogą osiągać bardzo wysoką wartość. Osoby, które są w posiadaniu narzędzi zawierających metale rzadkie mogą oddać je do skupu Uniqmetal i w zamian otrzymać atrakcyjne wynagrodzenie.
 Firmę Uniqmetal wyróżniają atrakcyjne i konkurencyjne stawki. Zapłata może być dokonana w formie gotówkowej lub jako przelew na konto bankowe, w zależności od tego, jaką opcję wybierze klient.
Uniqmetal oprócz najkorzystniejszych cen na rynku oferuje także profesjonalną obsługę. Zgromadzone przez lata doświadczenie pozwoliło na dopracowanie oferty, aby sprzedaż odpadów była dla klientów szybka, sprawna i wygodna. Uniqmetal działa na terenie całej Polski, ponieważ oferuje sprzedaż metodą wysyłkową, dla tych, którzy nie mogą dostarczyć towaru osobiście. Jeśli jednak istnieje taka możliwość, można tego dokonać w placówce firmy.
Duże ilości odpadów złomowych mogą być także odebrane przez pracowników firmy w miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki temu, że Uniqmetal dysponuje własnym mobilnym laboratorium, pomiar oraz analiza surowców może odbywać się w każdym miejscu, a klient nie musi długo oczekiwać na wynik. Takie rozwiązanie zapewnia szybką możliwość sprzedaży towaru, a cały proces począwszy od odbioru towaru aż po jego wycenę nie trwa dłużej niż 48 godzin.
Zgłoszenie chęci sprzedaży metali rzadkich może odbyć się telefonicznie lub poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej, w którym wystarczy wpisać dane kontaktowe oraz krótko opisać posiadany towar podając jego ilość oraz zawartość poszczególnych surowców. Pozwoli to na szybsze oszacowanie ceny, która w wielu przypadkach jest ceną końcową.

Poznaj opinie o firmie
Uniqmetal handel złomem metali

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Węgliki spiekane - skup
Metale rzadkie
Okna energooszczędne do domu
Rolety zewnętrzne na okna
Okna z dużymi szybami
Okna chroniące przed hałasem
Najnowsze Opinie