Biała Lilia sprzątanie grobów Warszawa
Działkowa 113 lok.15,
05-808 Parzniew
502443522

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Biała Lilia jest firmą zajmującą się profesjonalną opieką nad grobami. Jej oferta skierowana jest do osób, które z powodu swojego stanu zdrowia, wieku lub dużej odległości nie są w stanie samodzielnie zająć się nagrobkami bliskich, a jednocześnie chciałyby, żeby były one zadbane i czyste. Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się sprzątanie nagrobków - usuwanie wypalonych zniczy czy zwiędłych kwiatów, mycie płyt specjalistycznymi, dobranymi do materiału ich wykonania środkami czy porządkowanie grobów po pogrzebie. W sezonie zimowym firma może też zająć się odśnieżaniem nagrobków i grabieniem liści w jego otoczeniu. Po każdej wykonanej czynności pracownicy Białej Lilii przesyłają w wybrany przez zleceniodawcę sposób (mailowo lub pocztą tradycyjną) zdjęcia sprzed i po wykonaniu usługi. Dzięki temu klient ma stałą kontrolę nad stanem miejsca spoczynku bliskiej osoby.

Firma działa na terenie całej Polski, w tym także obsługuje cmentarze w Warszawie - sprzątanie grobów w Warszawie. Rozumie potrzeby mieszkańców stolicy, których szybkie tempo życia i brak czasu często uniemożliwiają zajęcie się kwestiami dbania o nagrobki bliskich. Swoje usługi oferuje więc zarówno w formie jednorazowej, jak i w atrakcyjnych cenowo pakietach obejmujących opiekę na rocznice, na święta, a także obsługę całoroczną. Obejmują one sprzątanie grobów, mycie ich oraz zapalanie przy każdej wizycie znicza. Jednocześnie Biała Lilia zajmuje się również realizacją zamówień specjalnych - zgodnie z potrzebami klienta jest w stanie dostarczyć na grób bliskiej mu osoby wieniec, nadzorować wymianę pomnika czy uiścić opłatę do zarządcy cmentarza. W ten sposób usługi firmy są kompleksowe i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Biała Lilia to firma zapewniająca kompleksową opiekę nad grobami na terytorium Polski. Nasza oferta skupia się na osobach, które z niezależnych przyczyn nie mogą odpowiednio zająć się grobami swoich krewnych. Nasi Klienci mogą wybierać spośród bogatego wachlarza naszych usług. Do wyboru oferujemy: pakiet brązowy - obsługa na rocznicę, pakiet srebrny - obsługa na święta, pakiet złoty - obsługa całoroczna. W pakiecie brązowym znalazło się m.in. okolicznościowe sprzątanie grobów - rocznica urodzin i śmierci, mycie i sprzątanie z okazji Święta Zmarłych, zapalamy także znicz podczas każdej wizyty. Pakiet srebrny dotyczy usługi sprzątania z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Święta Zmarłych, odśnieżania na Święta Bożego Narodzenia oraz zapalenia znicza podczas każdej wizyty na grobie. W ramach złotego pakietu oferujemy kompleksową obsługę przez cały rok. Dotyczy ona sprzątania grobu co miesiąc, ale także mycia i sprzątania grobu na Wielkanoc oraz Święto Zmarłych, odśnieżanie grobu na Boże Narodzenie, zapalenie znicza przy każdej wizycie. Każdy może także stworzyć własną usługę w połączeniu z pakietem, lub przygotować sprecyzowaną ofertę.

Sprawdź inne źródła gdzie znajdziesz informację na temat Profesjonalna opieka nad grobami Biała Lilia:


Profesjonalna opieka nad grobami Biała Lilia w ramach wykonywanych usług zajmuje się też renowacją liter, sprzątaniem po pogrzebach, sprzątanie po uroczystościach pogrzebowych zapalaniem zniczy, ustawianiem kwiatów, czy wieńców. Przedsiębiorstwo Biała Lilia świadczy kompleksowe usługi na terenie całej Polski, w miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Rzeszów, czy Kraków. Odległe miejsce pochówku, kłopoty zdrowotne, podeszły wiek, a także wiele innych sytuacji składa się na brak możliwości utrzymania grobów naszych bliskich. Naszym klientom dajemy taką sposobność, dzięki której nagrobki rodziny i bliskich osób zawsze będą czyste, zadbane i nie pozostawione same sobie. Poznaj ofertę na biala-lilia.pl

Biała Lilia Sprzątanie grobów oferuje usługi pełne profesjonalizmu, na które składa się wieloletnie doświadczenie. Nasze realizacje są na bieżąco dokumentowane naszym Klientom w formie zdjęć. Usługi w ofercie realizujemy w sposób kompleksowy, rzetelny i skrupulatny.

Poznaj opinie o firmie
Biała Lilia sprzątanie grobów Warszawa

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?