Cerplast - producent
Robotnicza 50,
39-100 Ropczyce
17 22 17 090
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Producent opakowań przemysłowych i materiałów opakowaniowych CERPLAST Sp. z o.o. prowadzi swą działalność w Ropczycach, dostarczając swe wyroby klientom mieszkającym bądź prowadzącym działalność gospodarczą na terenie całej Polski, zwłaszcza na obszarze Podkarpacia oraz Lubelszczyzny. Firma powstała w 1996 roku jako CERPLAST Sp. z o.o. Nazwa ta zmieniła się jednak w 2001 roku na Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o., która obowiązuje również współcześnie. Przedsiębiorstwo to posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, co wykorzystuje tuż obok dóbr nowoczesnych technologii przy wytwarzaniu swoich towarów. Wszystkie wyroby są kontrolowane pod kątem jakości i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Serwisy online zawierające informacje dotyczące  CERPLAST Sp. z o.o.:Zakład CERPLAST Sp. z o.o. w głównej mierze znany jest na rynku z produkcji różnorodnych opakowań przemysłowych, które są wykonywane z odpowiednio wyselekcjonowanych surowców. Możemy tutaj wskazać: opakowania foliowe, opakowania drewniane, opakowania kartonowe i papierowe oraz worki kontenerowe typu Big Bag. Asortyment tej ropczyckiej firmy obejmuje również materiały opakowaniowe wytwarzane przez nią samą oraz też pochodzące od innych producentów. Zakład CERPLAST Sp. z o.o. wykonuje zamówienia na specjalne życzenia klientów, dopasowując się do ich potrzeb oraz oczekiwań, ale też ma do zaproponowania gotowe produkty dostępne od ręki.

 

Teksty dla CERPLAST Sp. z o.o.:Polska firma CERPLAST Sp. z o.o. ukierunkowuje podejmowane działania na ciągły rozwój i doskonalenie. Od początku swojego istnienia rozszerza swój asortyment o kolejne produkty. Zaangażowanie pracowników zakładu widoczne jest na każdym etapie świadczenia usług. Kontrahenci CERPLAST Sp. z o.o. mogą liczyć na życzliwą obsługę i elastyczne podejście, zwłaszcza gdy chodzi o dostawy towaru. Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby jego klienci byli zadowoleni ze współpracy oraz usatysfakcjonowani z jakości zamówionych opakowań przemysłowych i materiałów opakowaniowych. Szczegółowe informacje na temat asortymentu i usług świadczonych przez producenta CERPLAST Sp. z o.o. są dostępne na jego stronie internetowej.

Poznaj opinie o firmie
Cerplast - producent

Autor: Dawid
*.*.*.
data: 2023-09-25 12:00:40
Ocena:

Nasza firma poleca CERPLAST każdemu poszukującemu solidnych rozwiązań opakowaniowych.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Adam
*.*.*.
data: 2023-09-05 10:49:16
Ocena:

Niezawodność i jakość to cechy, które kojarzą mi się z CERPLAST.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Kęsicki Marcin
*.*.*.
data: 2023-08-24 09:44:05
Ocena:

Jestem bardzo zadowolony z jakości opakowań CERPLAST. Solidne wykonanie i różnorodność surowców to ich duży atut!

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Jak interpretować horoskopy: przewodnik dla początkujących
Znaczenie interaktywności w projektowaniu stron www
Znaczenie interaktywności w projektowaniu stron www
Jakie są korzyści z posiadania certyfikatów Google Partner?
Metody zdobywania klientów dla agencji interaktywnej
Jakie są wyzwania w zarządzaniu agencją interaktywną?