CR-Turbo.pl - centrum regeneracji turbosprężarek
Grunwaldzka 59,
37-700 Przemyśl

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

CR - Turbo jest istniejącym od wielu lat przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Firma oferuje klientom kompleksową obsługę w kwestii mechaniki pojazdowej, regeneracji wałów napędowych czy wyważania dynamicznego elementów wirujących. Firma posiada kilka placówek na terenie województwa podkarpackiego oraz świętokrzyskiego.

Rzeszowski oddział firmy jest jednym z najbardziej znanych w regionie i od wielu lat przyciąga klientów z kraju i zagranicy. Jeśli szukasz nowocześnie wyposażonego serwisu, w którym pracują doskonale wykwalifikowani pracownicy - powinieneś wybrać usługi firmy CR - Turbo.
CR - Turbo jest miejscem, które znają wszyscy miłośnicy motoryzacji.
Firma znana jest przede wszystkim z usług związanych z serwisowaniem turbosprężarek. Do tego celu służą najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, m.in. wyważarka wysokoobrotowa VSR CMT 48 TWIN (CIMAT), która przeznaczona jest do udarowego testowania rdzeni turbosprężarek. Dzięki specjalistycznemu przygotowaniu pracowników oraz nowocześnie wyposażonemu zapleczu, możliwa jest wnikliwa analiza uszkodzeń.


Szczegółowe testy przeprowadzane podczas naprawy pozwalają całkowicie wyeliminować usterkę oraz zminimalizować ryzyko ponownego jej wystąpienia. Po przeprowadzeniu serwisu każda z turbin objęta jest taką samą gwarancją, jaką zapewnia producent w przypadku zakupu zupełnie nowego sprzętu.


Jak poznać, że turbosprężarka nie działa tak, jak powinna?
Pierwszym, dość jasnym sygnałem jest ciemny dym wydobywający się z układu wydechowego. Twoją uwagę powinien zwrócić także spadek mocy samochodu. wzrost zużycia paliwa, osłabione przyspieszenie czy hałas i wstrząsy w okolicy komory silnika. Jeśli zauważysz któreś z wymienionych oznak - nie zwlekaj, skorzystaj z pomocy CR - Turbo.
W CR - Turbo istnieje także możliwość uzyskania pomocy w zakresie regeneracji wałów napędowych. Firma zajmuje się zarówno produkcją, jak i serwisowaniem wałów napędowych maszyn i pojazdów przemysłowych. Dzięki odpowiednio przygotowanemu zapleczu, możliwe jest dokonywanie wszelkich napraw, modyfikacji czy regeneracji wałów na miejscu.
Placówka oferuje także szeroki wachlarz usług w zakresie profesjonalnej mechaniki samochodowej. Jeśli Twój samochód potrzebuje wymiany opon, serwisu układu hamulcowego, naprawy zawieszenia czy diagnostyki komputerowej - CR - Turbo jest miejscem, w którym otrzymasz fachową pomoc oraz doradztwo. Profesjonalna obsługa jest możliwa dzięki stosowaniu oryginalnych części, kompetentnemu zespołowi pracowników, a także wykorzystywaniu innowacyjnych maszyn.


Jeśli szukasz firmy, która w pełni profesjonalnie oraz solidnie dokona serwisu turbin, wałów napędowych czy klimatyzacji Twojego samochodu - wybierz usługi CR - Turbo. Firma posiada oddziały w Rzeszowie, Przemyślu i Kielcach.

Poznaj opinie o firmie
CR-Turbo.pl - centrum regeneracji turbosprężarek

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?