Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie Rzeszów
Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów
178561256
5/5 na 1 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie jest miejscem, w którym można zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Gabinet mieści się w Rzeszowie i założony został przez rodzinę lekarzy stomatologów. Specjaliści chętnie rozszerzają swoją wiedzę i umiejętności na zagranicznych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych ekspertów z branży. Dzięki temu zwiększają swoje kompetencje mogąc proponować pacjentom jeszcze wyższą skuteczność leczenia.

Sprawdź też inne treści  dla  Gabinet stomatologiczny Rzeszów:


Kołodziejczykowie stawiają na profesjonalną diagnostykę i skuteczne leczenie. Jest to możliwe nie tylko dzięki szerokiej wiedzy i dużemu doświadczeniu jakie udało zdobyć się przez lata praktyki. To również zasługa specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu jaki znajduje się w wyposażeniu gabinetu.

Placówka dysponuje profesjonalnymi aparatami do RTG zębów, mikroskopem do leczenia endodontycznego oraz urządzeniami do wykonywania wypełnień z biozgodnych kompozytów.

Gabinet oferuje leczenie w ramach stomatologii zachowawczej, której celem jest ochrona zębów przed próchnicą i jej skutkami. Wykonywane jest także leczenie kanałowe, pozwalające na odratowanie zębów, które jeszcze do niedawna wymagały usunięcia.
Usługi obejmują również ortodoncję, z której mogą skorzystać pacjenci z wadami zgryzu. Dostępność wysokiej jakości aparatów stałych sprawia, że na leczenie mogą zdecydować się osoby w każdym wieku. Wykonywane są również wysokiej jakości wypełniania protetyczne we współpracy z najlepszymi laboratoriami. Uzupełnieniem oferty jest wybielanie zębów, które może obejmować zarówno całe łuki, jak też pojedyncze zęby.

Sprawdź także inne wizytówki dla  Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów:


Lekarze zapewniają nie tylko wysoką jakość realizowanych usług, ale także indywidualne podejście do pacjenta. Dokładają oni wszelkich starań, aby wizyta była dla pacjentów maksymalnie komfortowa a stres związany z wizytą u dentysty został zredukowany do minimum. Na stronie gabinetu, w zakładce "nasze przypadki" można obejrzeć efekty przeprowadzonych zabiegów. Jest to najlepszy dowód profesjonalizmu i skuteczności z jaką działają specjaliści.

Poznaj opinie o firmie
Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie Rzeszów

Autor: Marta
*.*.*.
data: 2023-09-04 08:29:09
Ocena:

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie to absolutnie najlepsze miejsce, jeśli chodzi o zdrowie i urodę naszego uśmiechu!

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?