HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych
Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa
172261116
5/5 na 6 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

HASBORG jest producentem wysokiej jakości maszyn piekarniczych i cukierniczych. W swojej ofercie posiada między innymi sprzęt do produkcji ciastek, oblewania czekoladą czy także całe profesjonalne linie produkcyjne. Wszystkie te urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania oraz użytych w ich produkcji materiałów, niezawodnością i zastosowanymi w nich nowoczesnymi rozwiązaniami. Priorytetem firmy jest świadczenie swoim klientom usług na najwyższym poziomie - w tym celu służy pełnym wsparciem technicznym i technologicznym oraz chętnie dzieli się swoimi nabywanymi przez lata pracy doświadczeniem i wiedzą.

Drugim ważnym dla niej punktem jest funkcjonowanie w zgodzie z naturą. Dlatego też wyposaża swoje urządzenia w nowoczesne silniki i przekładnie, które usprawniają proces produkcyjny, minimalizują jego koszty, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Celem, do którego dąży firma HASBORG jest stanie się liderem wśród producentów maszyn do branży cukierniczej. By go osiągnąć, stale się rozwija, wdrażając innowacyjne rozwiązania i podnosząc standardy obsługi klientów. Jej oferty dostosowane są do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, a przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach. Sprawia to, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem w Polsce, jak i poza jej granicami. Wyposaża nie tylko duże zakłady produkcyjne, ale też niewielkie cukiernie i piekarnie.

W asortymencie firmy można znaleźć maszyny przeznaczone do formowania i wypieku różnego rodzaju ciastek, oblewania ich czekoladą, a także projekty linii przemysłowych. Wśród oferowanych urządzeń znajduje się między innymi ROYAL ROLS - maszyna klasy PREMIUM, która służy wytwarzaniu kruchych ciastek i pierników wyciskanych z walca. Dzięki wymiennym walcom umożliwia produkcję kształtów i wzorów zgodnie z potrzebami jej użytkownika. Zastosowane w niej podzespoły są do siebie dopasowane tak, by pracowały płynnie i niezawodnie. Inne urządzenie, na które warto zwrócić uwagę to MAXDROP, przy którego pomocy można wytworzyć różnego rodzaju ciastka jednokolorowe. Dostępny jest także w mniejszej wersji Baby - maxdrop 400, skierowanej do właścicieli mniejszych cukierni i piekarni, którzy chcą uzupełnić swoją ofertę własnymi wyrobami - wyposażenie cukierni.

Wśród produktów HASBORG znajdują się też maszyny przystosowane do pracy z czekoladą takie jak oblewarka LUXOR czy kociołek do roztapiania oraz te przeznaczone do dekorowania wyrobów cukierniczych posypkami typu mak lub kokos. Urządzenia te mogą być używane niezależnie, a także łączone ze sobą w linie produkcyjne. Dobrze ze sobą współpracują i podnoszą tym samym wydajność produkcji. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają przyjazny interfejs umożliwiający wprowadzanie własnych receptur i ich zapisywanie w systemie. Ponadto podłączone są do serwisu HASBORG - pozwala to na zdalną, szybką reakcję i diagnostykę potencjalnych usterek, bez konieczności przyjazdu serwisanta na miejsce. Wymienione cechy sprawiają, że maszyny HASBORG zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych to marka o światowym prestiżu. Dzięki pomysłowości i aktywności zatrudnianych specjalistów, firma rozpoznawalna jest jako najbardziej konkurencyjna na rynku. Firma Hasborg posiada nowoczesnym oraz świetnie wyposażonym fabryką, w którym budowane jest najwyższej jakości wyposażenie piekarni lub cukierni. Baza firmy mieści się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. W swojej ofercie posiada  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz inne niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni i cukierni.

Zobacz pozostałe katalogi Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:


Producent maszyn cukierniczych HASBORG systematycznie przebudowywuje swoje maszyny, gwarantując swoim nabywcom najlepsze produkty, pozwalające na wytwarzanie powtarzalnych, estetycznych i przepysznych ciastek. Przedsiębiorstwo posiada w ofercie duży wybór kompletnych linii przemysłowych, a także jednostkowych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Dostępne są tu bezawaryjne i energooszczędne piece tunelowe i obrotowe, mieszarki spiralne i oblewarki do czekolady. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.

Wykaz linków zewnętrznych dla HASBORG:


Wszystkie maszyny można dostroić do potrzeb klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Maszyny cukiernicze HASBORG produkuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Maszyny proponowane przez producenta są wyposażone w przejrzysty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Poprzez stałą łączność z serwisem możliwe jest dokonywanie aktualizacji ustawień lub usuanie usterek na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. Producent tworzy bezusterkowe, ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

Poznaj opinie o firmie
HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych

Autor: Kazimierz
*.*.*.
data: 2023-02-22 15:07:00
Ocena:

Polecam maszyny od Hasborg, maszyny spisują się świetnie, nowy sprzęt to maszyny cukiernicze Quatromax oraz MAXdrop. Sprzęt jest prosty w obsłudze, to rozwiązanie na długie lata Serwis działa szybko i sprawnie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mania
*.*.*.
data: 2020-09-28 14:04:44
Ocena:

Moja cukiernia jest nowoczesna oraz funkcjonalna dzięki Hasborg. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Daria
*.*.*.
data: 2020-06-30 12:51:55
Ocena:

Najbardziej z moich maszyn podoba mi się oblewarka Luxor ponieważ bardzo lubię czekoladę.Polecam firmę Hasborg

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Maria
*.*.*.
data: 2020-03-09 13:13:13
Ocena:

Wysoka jakość.Profesjonalna obsługa,szybka dostawa.Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sławek
*.*.*.
data: 2020-02-28 09:56:05
Ocena:

Firma oferuje bardzo dużo ciekawych maszyn w atrakcyjnych cenach.Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Żaneta
*.*.*.
data: 2020-01-16 14:55:00
Ocena:

Wysokiej jakości maszyny z funkcją WiFi. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?