Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa Dr PARDA
Gruszek i Jabłuszek 7,
05-502 Warszawa
517535878
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda oferuje zabiegi na twarz ciało, dłonie oraz włosy. Umożliwia również poprawę wyglądu okolic intymnych w ramach ginekologii estetycznej. To miejsce, które powstało z myślą zarówno o osobach pragnących zyskać młodszy wygląd, jak też dla tych, co pragną poprawić różne mankamenty urody. Placówka zlokalizowana jest koło Piaseczna, 25 km od Warszawy. Można do niej dojechać także transportem publicznym.

Oferta zabiegów jest bardzo różnorodna i zawiera zarówno metody dobrze znane i często wybierane przez pacjentów, jak również te innowacyjne. W Klinice można wykonać zabiegi kwasem hialuronowym - modelowanie ust , botoksem, laserem, czy falami radiowymi.

Wśród najnowszych dostępnych metod znajdują się również protokoły autorskie, które pozwalają łączyć zabiegi dopasowując je do potrzeb pacjenta. Przykładem jest lipofilling po mediolańsku, czyli przeszczep tkanki tłuszczowej pod oczy w celu zlikwidowania efektu podkrążonych powiek. Zabieg taki jest intensyfikowany raz w miesiącu poprzez mezoterapię lub podanie skoncentrowanych czynników wzrostu CGF. Innym rozwiązaniem jest terapia pn. "łabędzia szyja", która łączy podczas jednego zabiegu aż 4 procedury. Pozwala ona skutecznie zregenerować i odmłodzić skórę szyi.

Odwiedź inne porady powiązane z Klinika medycyny estetycznej Piaseczno:

  

Objaśnienie serwisów internetowych Kliniki flebologii Gabinet medycyny estetycznej Warszawa:Klinika została założona przez dr Barbarę Pardę-Głomską - absolwentkę Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i członkinię Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Ukończyła ona również Akademię Medyczną w Gdańsku ze specjalizacją psychiatrii. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala świadczyć kompleksową opiekę nad pacjentami, w atmosferze komfortu i zrozumienia ich potrzeb. Pod okiem dr Barbary Pardy-Głomskiej pracuje zespół lekarzy, pielęgniarek i innych specjalistów.
Klinika prowadzi również szkolenia z medycyny estetycznej, które pozwalają innym specjalistom nabyć wiedzy i umiejętności wykonywania poszczególnych zabiegów. Szkolenia mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo na terenie Kliniki.

Poznaj opinie o firmie
Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa Dr PARDA

Autor: Monika
*.*.*.
data: 2022-06-08 12:29:56
Ocena:

Super efekt po zabiegu, nowoczesny sprzęt.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Natalia
*.*.*.
data: 2022-04-29 12:27:33
Ocena:

Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?