Master Pack opakowania uniwersalne składane
Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów
172299293
5/5 na 1 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Master Pack jest firmą zajmującą się od lat produkcją opakowań z tekstury falistej. W swojej ofercie ma zarówno klasyczne kartony klapowe, które świetnie sprawdzają się w czasie przeprowadzek i do przechowywania różnych gabarytowo przedmiotów, jak i uniwersalne opakowania składane bez konieczności stosowania taśmy lub zszywek.

Sprawdź powiązane serwisy www na temat z  Producent kartonowych opakowań:  


Wszystkie produkty są trwałe, lekkie i wysokiej jakości, a ich składanie jest łatwe i intuicyjne. Sprawdzają się w przestrzeniach biurowych, mieszkaniach, a także w sprzedaży wysyłkowej. Ich innymi zaletami są estetyczny wygląd i możliwość kilkukrotnego ich wykorzystania. Master Pack wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego też prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy, w którym gwarantuje dostępność swoich produktów, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę. Jej opakowania natomiast występują w wielu rozmiarach, co ułatwia wybranie modelu najlepiej spełniającego indywidualne potrzeby zamawiającego.Jak wspomniano, w ofercie Master Pack dostępne są tradycyjne kartony klapowe i praktyczne opakowania składane. Prócz tego, asortyment sklepu uwzględnia też opakowania z uchwytem, ułatwiające przenoszenie przedmiotów i pudełka archiwizacyjne.

Istotną część oferowanych produktów stanowią równie ozdobne i wysyłkowe opakowania na alkohole. Te pierwsze przeznaczone są do pakowania prezentów i mogą w sobie zawrzeć do sześciu butelek wina, natomiast opakowania wysyłkowe pomieszczą nawet dwanaście egzemplarzy i zabezpieczą je przed uszkodzeniami. Osoby, którym zależy na personalizacji wykorzystywanych przez nie kartonów, mogą skorzystać też z usługi wykonywania nadruków w postaci napisów informacyjnych, logo czy emblematów. W ten sposób mogą one pomóc w promowaniu prowadzonej działalności.

Producent kartonowych opakowań Master Pack  oferuje opakowana z tektury wysokiej jakości, które produkowane są w różnych kształtach, rozmiarach, a nawet opcjach kolorystycznych. W ofercie firmy dostępne są warianty wybarwienia tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je wybrać konkretnie do swoich potrzeb. Producent opakowań kartonowych MasterPack posiada zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz produkcji opakowań tekturowych jest sprawny i terminowy - wszystkie kartony wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na pudełka w MasterPack wykonywane są także nadruki w technologii fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpiecznie, a więc są w pełni ekologiczne.

Odwiedź inne porady powiązane z  Producent kartonowych opakowań Master Pack:

 

Kartony.info - producent tekturowych opakowań specjalizuje się w wytwarzaniu kartonów fasonowych, które są przede wszystkim wykorzystywane do spedycji towarów, ale równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania książek i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca docelowego. Opakowania fasonowe są chętnie kupowanymi pudełkami, są łatwe w montażu, do którego nie potrzeba taśm klejących. Producent kartonowych opakowań dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.

Poznaj opinie o firmie
Master Pack opakowania uniwersalne składane

Autor: Maria
*.*.*.
data: 2020-06-16 01:25:09
Ocena:

OK

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?