PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju
KRÓLA KAZIMIERZA 7/2,
35-061 Rzeszów
177863549
5/5 na 4 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Produkty oferowane przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju skierowane są do mikro, małych i średnich firm zarejestrowanych na terenie województwa podkarpackiego, zwłaszcza tych, które mają utrudniony dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania. Celem tej powstałej w 2017 roku spółki samorządowej jest aktywizacja niewielkich przedsiębiorstw, zwiększenie ich konkurencyjności, a także wzmocnienie ich pozycji nie tylko na rynku rodzimym, ale też zagranicznym.

Strony internetowe dla Podkarpacki Fundusz Rozwoju:Jednym z instrumentów finansowych, którymi PFR dysponuje sąpożyczki na cele obrotowe. Oferowane są one zarówno na zakup przez przedsiębiorcę nieruchomości, jak i rozwój działalności lub wdrożenie istotnych dla jej funkcjonowania zmian. Ta propozycja jest skierowana przede wszystkim do firm posiadających utrudniony dostęp do innych źródeł finansowania i stanowi atrakcyjną alternatywę dla kredytu bankowego, który nie zawsze jest w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw. Inne narzędzia, którymi dysponuje spółka, to działalność poręczeniowa, która ma na celu ułatwić przedsiębiorcom dostęp do kredytów i pożyczki dla firm Podkarpacie. Natomiast w przypadku ubiegania się firmy o współfinansowanie ze źródeł funduszy europejskich, Podkarpacki Fundusz Rozwoju może udzielić gwarancji lub promesy. Wymienione usługi PFR dostępne są dla wszystkich niewielkich przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie Podkarpacia i mają pozytywny wpływ nie tylko na ich sytuacje, ale też na gospodarkę całego województwa.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka samorządowa, która oferuje instrumenty finansujące wspierające rozwój MŚP w województwie Podkarpackim   Podkarpacki Fundusz Rozwoju swoje działanie ukierunkowuje w szczególności w stronę mikro, małych i średnich firm, mających utrudniony dostęp do finansowania. Warunkiem przyznania zapomogi przez PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju jest działalność gospodarcza zarejestrowana obszarze Podkarpacia. Spółka jest zarejestrowana pod firmą Podkarpacki Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Siedziba PFR mieści się w Rzeszowie na ulicy Króla Kazimierza 7 lok. 2.

Może Cię zainteresują inne artykuły połączone z PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju Rzeszów:  


Przedmiotem działalności Spółki wg Polskiej Klasyfikacji Działalności jest:

  • Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszy emerytalnych (PKD 64.99.Z)
  • Pozostałe formy udzielania kredytów (PKD 64.92.Z)
  • Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszy emerytalnych (PKD 66.19.Z)
  • Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana (PKD 82.99.Z)
  • Pozostałe pośrednictwo pieniężne (PKD.64.19.Z)
  • Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 85.59.B)
  • Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (PKD 70.22.Z)
  • Działalność rachunkowo – księgowa, doradztwo podatkowe (PKD 69.20.Z)


PFR - pożyczki dla firm Podkarpacie zajmuje się także intensyfikacją działalności inwestycyjnej podmiotów gospodarczych na Podkarpaciu, wzmacniając ich pozycji oraz rozszerzenie konkurencyjności. Podkarpacki Fundusz Rozwoju istnieje od 10 maja 2017 roku. Idea działalności PFR to wspieranie przedsiebiorców na terenie Podkarpacia. Dzięki temu wspomaga także rozbudowę obszaru województwa Podkarpackiego. Misją fukncjonowania   Podkarpackiego Funduszu Rozwoju jest zarządzanie środkami finansowymi w dziedzinie wsparcia przedsiębiorców w szczególności poprzez ułatwienie dostępu do finansowania. PFR poza przyznawaniem pożyczek i kredytów dysponuje również takimi instrumentami jak poręczenia.

Poznaj opinie o firmie
PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

Autor: Krzysztof
*.*.*.
data: 2023-07-07 11:20:52
Ocena:

Bardzo doceniam dostępność różnych instrumentów finansowych oferowanych przez PFR. Wybór kredytu dostosowanego do naszych potrzeb był prosty, a proces wnioskowania przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Kamil
*.*.*.
data: 2021-06-07 13:22:19
Ocena:

Bardzo korzystne warunki, polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Wojciech
*.*.*.
data: 2020-10-23 13:21:13
Ocena:

Warto

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Agnieszka
*.*.*.
data: 2020-09-24 15:23:09
Ocena:

Dzięki PFR moja firma nadal funkcjonuje

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?