Projektowanie wnętrz Oscar - dekoracje
Matejki 12,
35-105 Rzeszów
503148064
5/5 na 7 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Oscar-Dekoracje to profesjonalne biuro, zajmujące się projektowaniem wnętrz. Od 2004 roku prowadzone jest przez Małgorzatę Ziębę, której celem jest projektowanie wnętrz łączących w sobie estetyczny wygląd z wysoką funkcjonalnością, a przy tym będących indywidualnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Biuro zajmuje się aranżowaniem wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, a do każdego projektu podchodzi z takim samym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. By zapewnić jak najwyższą jakość usług, szczegółowo analizuje wymagania swoich klientów, nie tylko pod kątem ich potrzeb, ale też ich możliwości finansowych i aranżowanego metrażu.

Sprawdź powiązane wpisy Pracownia projektowania wnętrz Oscar Dekoracje:


W ofercie Oscar-Dekoracje znajduje się standardowe projektowanie wnętrz, polegające na kilkukrotnym spotykaniu się z klientami i wspólnym omawianiu konkretnych kwestii. Biuro jest w stanie sporządzić zarówno projekt koncepcyjny, który nie uwzględnia konkretnych materiałów i elementów wyposażenia, jak i bardziej rozbudowany projekt kompleksowy. Po otrzymaniu akceptacji, następuje opracowywanie szczegółowego planu, który może mieć formę rzutów 2D, wizualizacji 3D lub wirtualnego spaceru. Po ostatecznym zatwierdzeniu koncepcji, biuro sporządza dokumentację techniczną i przekazuje klientowi gotowy projekt.

Oprócz tradycyjnego projektowania, Oscar-Dekoracje oferuje także projektowanie wnętrz online. Usługa ta skierowana jest do wszystkich osób, które z powodu braku czas lub dużej odległości nie są w stanie osobiście spotkać się z projektantem. Dużą część działalności biura obejmuje także profesjonalne dekorowanie wnętrz, przygotowywanie kompozycji kwiatowych oraz doradztwo z zakresu aranżacji wnętrz i wprowadzania w nich zmian bez konieczności przeprowadzania remontu. W ten sposób z usług firmy skorzystać mogą zarówno osoby chcące całkowicie odmienić swoje mieszkanie lub firmę, jak i te dążące jedynie do ich lekkiego odświeżenia.

Przypisy dla innych stron www:


Firma Oscar Dekoracje to synonim doskonałości w projektowaniu wnętrz. Ich podejście do pracy jest wyjątkowe i rezultaty przekraczają wszelkie oczekiwania klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz całkowitej metamorfozy swojego mieszkania czy subtelnej zmiany w biurze, Oscar-Dekoracje zawsze dostarczą Ci niepowtarzalne rozwiązania. Długoletnie doświadczenie oraz pasja do projektowania sprawiają, że są liderem na rynku i godnym zaufania partnerem w aranżacji wnętrz.

Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba to firma, która nieustannie śledzi najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie projektowania wnętrz. Dzięki temu są w stanie proponować klientom rozwiązania, które są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i zgodne z najnowszymi standardami. Ich wizjonerskie podejście do projektowania pozwala klientom na stworzenie wnętrza, które nie tylko odzwierciedla ich indywidualny styl, ale także jest przyjazne dla środowiska i efektywne energetycznie. Współpracując z Oscar-Dekoracje, masz pewność, że Twoje wnętrze będzie nie tylko piękne, ale także zgodne z najnowszymi trendami i technologią.

Poznaj opinie o firmie
Projektowanie wnętrz Oscar - dekoracje

Autor: Olga
*.*.*.
data: 2023-09-15 08:14:04
Ocena:

Nasze mieszkanie stało się naszą oazą spokoju dzięki pracy Pracowni Oscar-Dekoracje. Każdy detal jest dopracowany, a funkcjonalność spełnia nasze oczekiwania.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sylwia Łyżeń
*.*.*.
data: 2023-08-08 14:14:23
Ocena:

Dzięki doradztwu od Oscar Dekoracje, uniknęliśmy wielu błędów podczas remontu. To cenne wsparcie dla osób, które nie mają doświadczenia w projektowaniu wnętrz.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mariola
*.*.*.
data: 2020-09-28 13:44:16
Ocena:

Fajnie,że firma oferuje także projektowanie online.Dzięki temu nie musimy nigdzie jechać i tracić czas.Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Michał
*.*.*.
data: 2020-08-11 10:00:00
Ocena:

Projekt wykonany szybko,profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sara
*.*.*.
data: 2020-07-18 16:00:00
Ocena:

Polecam Biuro Projektowe Oscar -dekoracje.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Adrian
*.*.*.
data: 2020-06-19 13:29:44
Ocena:

Super

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Iga
*.*.*.
data: 2020-05-21 14:35:00
Ocena:

Super wykonany projekt wnętrza.Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?