Sklep meblowy RESMAR
Nienadówka 164,
36-052 Nienadówka
512293552

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Firma Resmar działa na rynku od 1998 roku i od początku swojego istnienia kładzie duży nacisk na produkty wysokiej jakości. Firma prężnie się rozwija, ponieważ odpowiada na rzeczywiste potrzeby klientów, systematycznie poszerzając asortymenty produktów oraz zakres wszystkich świadczonych usług. W ofercie mebli znajdują się zarówno te o stylistyce modernistycznej, jak i nieco bardziej klasycznej — bez większego problemu meble można dopasować do każdego wnętrza. Meble Resmar produkowane są z wysokogatunkowych materiałów, tj. drewna, fornirów drewnianych oraz płyt MDF.

Meble Resmar można odnaleźć w trzech salonach firmowych, które zlokalizowane są w Mielcu, Nisku oraz Janowie Lubelskim. We wszystkich wspomnianych placówkach można również nabyć gotowe meble od polskich i zaufanych producentów. Doświadczeni pracownicy sklepu Resmar w swojej pracy kierują się profesjonalizmem — wciąż dążą do tego, aby klient wyszedł zadowolony z zakupów oraz z powierzonego zlecenia. Resmar to także nowoczesny sklep internetowy, w którym można znaleźć szeroki wybór mebli. 

Firma Resmar jest również producentem oraz dystrybutorem mebli do każdego typu pomieszczeń — kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowego, pokoju dziecięcego, a także pomieszczeń o charakterze komercjalnym, np. biura, kawiarni czy baru. Wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zostały poddane precyzyjnej obróbce. Meble są nie tylko wygodne i praktyczne, ale również eleganckie i stanowią stylową ozdobę w każdym domu. Nie tylko maksymalnie upraszczają codzienne obowiązki, ale i gwarantują maksymalne poczucie komfortu w naszym codziennym życiu.

Wspomniana marka na bieżąco śledzi trendy i pod ich wpływem tworzy nowe konstrukcje, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Asortyment Resmar składa się z różnorodnych elementów, dzięki czemu będą Państwo mogli stworzyć mnóstwo nietypowych oraz innowacyjnych projektów.

Poznaj opinie o firmie
Sklep meblowy RESMAR

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?