Stroje kąpielowe ZAGANO
Wola Dalsza 344,
37-100 Łańcut
5/5 na 4 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

ZAGANO jest polską firmą, która na rynku krajowym, a także międzynarodowym funkcjonuje od roku 1991. ZAGANO zajmuje się projektowaniem, a w zakładzie produkcyjnym tworzeniem wysokogatunkowych strojów kąpielowych z trwałych i stabilnych tworzyw oraz materiałów sprowadzonych od znanych i renomowanych europejskich dostawców. W asortymencie sklepu internetowego marki ZAGANO można znaleźć odzież kąpielową i sportową wysokiej jakości o oryginalnym kroju i wzornictwie, a także doskonałych walorach użytkowych.

Wysoka jakość produktów dostępnych w asortymencie marki ZAGANO wynika nie tylko z wieloletniego doświadczenia pracowników, ale również z ponadprzeciętnej jakości materiałów, z których wykonywane są stroje kąpielowe. Dostępne w ofercie kąpielówki dla dzieci lub kąpielówki męskie charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi, a także trwałością oraz wytrzymałością - wykazują one również taką cechę jak szybkie schnięcie, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do basenu, jak i na plażę. Kąpielówki marki ZAGANO to świetny wybór dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej, które cenią sobie nie tylko wygląd zakupionych strojów kąpielowych, ale również ich funkcjonalność i wygodę.

Obecnie produkty od marki ZAGANO sprzedawane są w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria, Dania, Czechy, Słowacja, Słowenia oraz Grecja. Współpracę z polską firmą może rozpocząć zarówno sprzedawca hurtowy, osoba prowadząca własny sklep stacjonarny, a także platformę internetową. Na współpracę mogą zdecydować się wszyscy ci, którzy chcą powiększyć swój asortyment o wysokogatunkowe stroje kąpielowe ZAGANO.

Stylowe, a zarazem wygodne stroje kąpielowe ZAGANO, które idealnie nadają się do basenu lub na plażę wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które są gwarancją udanych zakupów przy jednocześnie niskiej cenie. Polski producent ZAGANO zajmuje się nie tylko produkcją strojów kąpielowych, ale również strojów sportowych i akcesoriów, które są potrzebne podczas aktywności fizycznej. Każdy znajdzie w asortymencie sklepu coś dla siebie, dzięki zróżnicowanej ofercie.

Poznaj opinie o firmie
Stroje kąpielowe ZAGANO

Autor: Monika
*.*.*.
data: 2021-04-13 12:58:23
Ocena:

Przepiękne projekty. Firma ZAGANO zna się na rzeczy. Wszystko dopracowane z dbałością o szczegóły.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Aleksandra
*.*.*.
data: 2021-04-06 12:00:08
Ocena:

Bardzo dobry producent. Komfortowe stroje kąpielowe, polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Agnieszka
*.*.*.
data: 2021-03-19 17:31:47
Ocena:

Piękne wzory. Polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Daria
*.*.*.
data: 2021-01-12 13:59:35
Ocena:

Świetna jakość w bardzo dobrej cenie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?