Stylowe meble włoskie Rad-Pol
Al. Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa
668016961
5/5 na 4 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Sklep internetowy RAD-POL oferuje stylowe meble włoskie. Miejsce to stworzone zostało przez ludzi z pasją, którzy wiedzą jak pięknie zaaranżowany dom wpływają na jakość naszego życia. Meble włoskie są esencją piękna, szyku i klasy. Odznaczają się niebanalnym formą. Dodatkowo Stylowe meble oraz tkaniny Rad-Pol oferuje możliwość zrobienia każdego mebla stosownie do własnych upodobania, poprzez wybór odcienia wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkanin lub skóry oraz sposobu wykończenia. Stylowe meble włoskie są tworzone z naturalnego materiału - drewna oraz tapicerowane wysokiej jakości tkaninami obiciowymi. Każdy mebel tworzony jest z najwyższą starannością i dopracowany w każdym detalu. Dzięki temu meble jakie w swojej ofercie posiada Firma Rad-Pol oprócz tego, że doskonale wypadają jako ozdoba wnętrza, ale także są trwałe i posłużą na lata użytkowania.

Sprawdź pozostałe informacje połączone z  Salony meblowe RAD-POL:

 

RAD-POL - klasyczne meble oraz tkaniny dekoracyjne to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Zaświadczają o tym nie tylko usatysfakcjonowani Klienci, ale także gratyfikacje i wyróżnienia takie jak uzyskany w 2020 roku tytuł Złote Orły Tapicerstwa 2020. Salony Rad-Pol mieszczą się w  Gdańsku oraz Katowicach. Poza tym zakupów można dokonywać na stronie sklepu internetowego www.rad-pol.com.pl/.  Rad-Pol Meble stylowe, tkaniny w ofercie dostępne ma przepiękne i należycie stworzone kolekcje mebli z Włoch do salonu, sypialni oraz jadalni. Za pomocą, których znacznie skomponować praktyczne i niepowtarzalne wnętrze. W ofercie dostępny jest także szeroki asortyment mebli włoskiej produkcji z różnych kategorii, między innymi: krzesła, konsole, komody, fotele, łóżka czy meble łazienkowe.  Tkaniny dekoracyjne oraz meble włoskie RAD-POL to także oświetlenie i dodatki, które dopełnią całość kompozycji i pięknie wyeksponują oraz podkreślą jej atuty.

Komentarze do innych stron www dla  Rad-Pol Meble stylowe, tkaniny:

 

Rad-Pol oferuje eleganckie i stylowe meble włoskie. Miejsce to tworzą ludzie z pasją, którzy wiedzą jak pięknie urządzony dom lub mieszkanie wpływają na jakość życia. Meble włoskie są kwintesencją piękna, szyku i klasy. Wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, formą, oraz stylem. Dodatkowo Rad-Pol oferuje możliwość wykonania każdego mebla według indywidualnych preferencji, poprzez dokonanie wyboru odcienia wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkanin lub skóry oraz sposobu wykończenia.

Stylowe meble włoskie są wykonane z naturalnego materiału - drewna oraz tapicerowane wysokiej jakości tkaninami. Każdy mebel jest zrobiony z najwyższą starannością i dopracowany w każdym, najmniejszym nawet detalu. Dzięki temu meble oferowane przez Rad-Pol nie tylko wspaniale się prezentują będąc ozdobą wnętrza, ale także są wytrzymałe i posłużą na lata użytkowania.

Rad-Pol to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Potwierdzają to nie tylko zadowoleni Klienci, ale także nagrody i wyróżnienia między innymi uzyskany w 2020 roku tytuł Złote Orły Tapicerstwa 2020. Salony firmowe Rad-Pol są zlokalizowane w Warszawie, Starej Miłosnej, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Wrocławiu oraz Poznaniu.


Dodatkowo zakupów można dokonywać zamawiając w sklepie internetowym na radpol.sklep.pl/. Rad-pol oferuje piękne i odpowiednio skomponowane kolekcje mebli włoskich do jadalni, salonu oraz sypialni. Dzięki temu dużo łatwiej stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Dostępny jest tu również szeroki asortyment mebli z różnych kategorii, między innymi: krzesła, konsole, komody, fotele, łóżka czy meble łazienkowe. Rad-Pol to także oświetlenie i dodatki, które dopełnią całość aranżacji i pięknie wyeksponują oraz podkreślą jej atuty.

Poznaj opinie o firmie
Stylowe meble włoskie Rad-Pol

Autor: Wiktor
*.*.*.
data: 2022-04-29 11:32:52
Ocena:

Jestem zadowolony z zamówienia, jakość mebli jest rewelacyjna.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Ilona
*.*.*.
data: 2022-03-22 11:35:13
Ocena:

Wysyłka szybka i wygodna. Wszystko przebiegło bez problemów.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Maxx
*.*.*.
data: 2021-11-16 16:59:41
Ocena:

Meble włoskie to jakość sama w sobie, szczerze zachęcam do zakupu.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Teness
*.*.*.
data: 2021-08-03 11:42:08
Ocena:

Niepowtarzalne meble wysokiej jakości, szczerze polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?