Tuning Sklep MaxtonDesign - body kit
Podlesie 26,
32-830 Wojnicz
535522963
5/5 na 5 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Maxton Design to producent nowoczesnych i wysokogatunkowych części samochodowego tuningu optycznego. Początki firmy sięgają 2004 roku, a dziś marka jest jednym z liderów na rynku europejskim. Na sukces Maxton Design składają się produkcja świetnej jakości produktów oraz budowanie rozpoznawalności marki w branży motoryzacyjnej.

Przedsiębiorstwo dysponuje wieloma najnowocześniejszymi maszynami, wśród których znajdują się skaner laserowy 3D, 5-osiowa frezarka CNC czy maszyna do termoformowania. Wsparciem dla urządzeń są odpowiednie technologie, wykorzystywane przez firmę, np. ręczne i automatyczne laminowanie przy pomocy maszyn natryskowych czy też termoformowanie ABS.
Firma zatrudnia najlepszych specjalistów, których zadaniem jest kontrolowanie procesów produkcyjnych tak, by gotowe wyroby spełniały wszystkie normy jakości.

Maxton Design skupia swoją działalność na produkcji estetycznych i solidnych spoilerów, zderzaków, splitterów, dyfuzorów czy dokładek progów - body kit. Marka proponuje także ciekawy wybór akcesoriów tuningowych, np. nakładek na lusterka, brewek, grilli, owiewek czy ramek świateł. Z pomocą wymienionych produktów nie tylko odświeżysz prezencję swojego pojazdu, ale też odczuwalnie polepszysz jego aerodynamikę. Maxton Design proponuje wyposażenie do pojazdów kilkudziesięciu światowych marek. Dlatego też firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie.

 Zobacz również: sklepy internetowe


Tuning Maxton Design powstaje z najlepszych materiałów. Projektanci najczęściej sięgają po włókno szklane i ABS. To bardzo wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia tworzywa, które mają duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich produkowane są zarówno części tuningu optycznego, jak i inne elementy standardowego wyposażenia pojazdów. Tworzywa posiadają certyfikat TUV, a elementy z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN.

Poznaj opinie o firmie
Tuning Sklep MaxtonDesign - body kit

Autor: Natan
*.*.*.
data: 2020-04-03 17:08:39
Ocena:

Zakupiłem części samochodowe w sklepie online firmy Maxton Design. Cała transakcja przebiegła bardzo dobrze. Świetny kontakt z obsługą pozwolił mi na wybranie odpowiednich dla mojego auta części.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Oliwia
*.*.*.
data: 2020-03-21 15:07:06
Ocena:

Polecam firmę Maxton Design.Dzięki niej moje auto wygląda nowocześni e oraz stylowo.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Oliwia
*.*.*.
data: 2020-03-21 15:07:06
Ocena:

Polecam firmę Maxton Design.Dzięki niej moje auto wygląda nowocześnie oraz stylowo.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Czarek
*.*.*.
data: 2019-08-31 07:06:03
Ocena:

Serdecznie polecam części samochodowe firmy Maxton Design. Kupuję od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Bartek
*.*.*.
data: 2018-03-05 14:06:04
Ocena:

Maxton Design to niekwestionowany lider w sprzedaży części tuningowych w tej branży. Świetna jakość, wygląd i wykonanie wpływają na bardzo pozytywne odczucia względem tej firmy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?