Sklep meblowy Meblemix.pl
Wólka Podleśna 440,
36-002 Jasionka
518 184 528

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Sklep online z meblami działa na rynku mebli od prawie 20 lat , zajmując sie sprzedażą. produkcją oraz doradztwem dobra gatunkowo meble zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie uzytkowania. Meblemix to sklep internetowy, z jego oferty mogą skorzystać kupujący meble online bez wychodzenia z domu. Sprzedawane przez firmę łóżka bukowe odznaczają się nie tylko eleganckim i atrakcyjnym wyglądem, ale też wytrzymałością. Najważniejszym założeniem dla produkcji mebli przeznaczonych do sypialni, meblo do jadalni, kuchni są do których zaliczamy: elegancję, użyteczność oraz wytrzymałość.

Łóżka bukowe
Ogromna wiedza oraz długoletnie doświadczenie firmy pozwalają zatrudnianym fachowcom na budowę starannych i perfekcyjnych mebli w każdym detalu. Do produkcji mebli zostały dodatkowo wykorzystane najlepszej jakości, materiały, pośród których wyróżniamy drewno bukowe, dębowe oraz sosnowe, a także wysokiej jakości płytę meblową . Wszystkie projekty przechodzą bardzo rygorystyczne i szczegółowe testy wytrzymałościowe, które wykonywane są pod okiem PBIAM Katedry Meblarstwa w Poznaniu, co zaświadcza o jakości oferowanych produktów i usług marki MEBLE MIX.

Meblemix - mix mebli online
Szeroka oferta mebli do każdego rodzaju pomieszczeń od firmy MebleMix skupia zarówno unikatowy i ponadczasowy design, jak i praktyczność w codziennym użytkowaniu. Ważne jest, aby meble nie tylko były estetyczne i wyjątkowe, ale również uwzględniały aspekty mające istotne znaczenie dla każdego użtkownika. Przedsiębiorstwo MEBLEmix,   bazując na ogromnym doświadczeniu na rynku meblarskim, tworzy uniwersalne i praktyczne projekty koncentrujące się na komforcie oraz praktyczności podczas korzystania na co dzień. Dodatkowo większość oferowanych mebli uwzględniają możliwość wyboru wybarwienia - co pozwala na indywidualną personalizację mebli.

Sprzedaż wysyłkowa
Dużym atutem firmy MebleMIX online jest łatwy i przyjazny dla klienta sposób składania zamówienia, co sprawia, że proces ten przebiega bardzo sprawnie i bez przeszkód. Natomiast staranne i dokładne pakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie wysyłanych produktów powoduje, że meble są dostarczane w nienaruszonym stanie, co umożliwia wykorzystywanie przez pracowników firmy pięciowarstwowych kartonów, przekładek piankowych oraz folii bąbelkowej.

Poznaj opinie o firmie
Sklep meblowy Meblemix.pl

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Ergonomia i bezpieczeństwo pracy przy użyciu maszyn pakujących w przemyśle ciężkim
Maszyny pakujące do różnych rodzajów opakowań
Rola maszyn pakujących w minimalizacji strat w produkcji spożywczej
Dlaczego warto wdrożyć automatyzację procesu pakowania w przemyśle ciężkim?
Maszyny do pakowania a przemysł spożywczy
Jak będzie wyglądać przyszłość przemysłu ciężkiego?